احداث بزرگترین پارکینگ طبقاتی تمام مکانیزه ایران در تبریز

بزرگ ترین پارکینگ تمام مکانیزه کشور توسط شهرداری منطقه دو تبریز با مشارکت شرکت چینی؛ در کلانشهر تبریز احداث می شود. به گزارش اعتدال پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، طی توافقات حاصل شده محل درمانگاه امام رضا شهرداری تبریز واقع در بلوار آزادی،جهت احداث مجتمع تجاری خدماتی،درمانی ساران به بخش خصوصی […]

image_pdfimage_print

بزرگ ترین پارکینگ تمام مکانیزه کشور توسط شهرداری منطقه دو تبریز با مشارکت شرکت چینی؛ در کلانشهر تبریز احداث می شود.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، طی توافقات حاصل شده محل درمانگاه امام رضا شهرداری تبریز واقع در بلوار آزادی،جهت احداث مجتمع تجاری خدماتی،درمانی ساران به بخش خصوصی خارجی واگذار گردیده که در این مجتمع بزرگترین پارکینگ تمام مکانیزه کشور با ظرفیت ۴۳۲ دستگاه خودرو احداث خواهد شد.

این گزارش حاکی است، چند ماه قبل ۳ تن از مدیران ارشد شرکت «پارکینگ گالری» از شهر گوانگچو چین، طی دیداری با دکتر عباس عادلی شهیر شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز جهت احداث بزرگترین پارکینگ مدرن و تمام مکانیزه در جوار کلینیک امام رضا (ع)، گفتگو و توافق کردند.

این گزارش می افزاید: با مشارکت و انعقاد قرارداد فی ما بین شرکت «پارکینگ گالری» چین و شهرداری تبریز؛ پارکینگ جنب کلینیک امام رضا (ع) در ۱۷ هزار متر مربع مساحت، احداث می شود.

این پارکینگ تمام هوشمند با صرف اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال و با ظرفیت ۴۳۲ خودرو، در ۹ ساختمان مجزا و ۲۵ طبقه پارکینگی احداث می شود که دارای مراکز تجاری و هایپر مارکت نیز خواهد بود.

عظیم ترین پارکینگ تمام مکانیزه کشور با سرمایه گذاری مشارکتی خارجی و داخلی در کلانشهر تبریز احداث می شود .

پروژه پارکینگ مکانیزه جنب کلینیک امام رضا (ع) به علت همجواری با کمربندی آزادی بعنوان یکی از پرترددترین مسیرهای کلانشهر تبریز در رفع گره ترافیکی مرکز شهر بسیار تاثیرگذار خواهد بود تصریح کرد: این پروژه بعنوان عظیم ترین پارکینگ مکانیزه کشور مطرح می باشد.

شایان ذکر است طبقات زیرزمین ،همکف و اول و دوم به مجتمع تجاری درمانی ساران تبدیل خواهد شد

انتهای خبر