نتیجه آزمون استخدام آموزش و پرورش اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه نتیجه اولیه آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org خبر داد. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)به نقل از ایسنا ، حسین توکلی کارنامه نتیجه اولیه آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش […]

image_pdfimage_print

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه نتیجه اولیه آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)به نقل از ایسنا ، حسین توکلی کارنامه نتیجه اولیه آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال ۹۴ برای کلیه داوطلبان شرکت کننده یا به عبارت دیگر حاضرین در جلسه، بعد از ظهر امروز شنبه ۱۶ آبان ماه روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: بر اساس ضوابط، شرایط و حدنصاب تعیین شده توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و وزارت آموزش و پرورش، داوطلبانی که حد نصاب نمره علمی تعیین شده را کسب کرده باشند و در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مذکور قرار گرفته باشند ضرورت دارد به منظور شرکت در مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش برابر برنامه زمانی مربوطه که اعلام می‌گردد اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: تاریخ و محل بررسی مدارک و برگزاری مصاحبه متعاقبا از طریق سایت آموزش و پرورش به اطلاع معرفی شدگان می‌رسد.

توکلی در ادامه با بیان اینکه ۱۷۸ هزار و ۵۳ نفر در آزمون مذکور ثبت نام کرده‌اند افزود: از این تعداد ۱۰۰ هزار و ۱۲۴ نفر زن و ۷۷ هزار و ۹۲۹ نفر مرد بودند.

این آزمون در صبح جمعه ۲۷ شهریور ماه در ۶۲ شهرستان کشور و حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار گردید و از ۱۷۸ هزار و ۵۳ داوطلب ثبت نام کننده ۱۴۶ هزار و ۶۱۸ نفر در جلسه حاضر بودند که از این تعداد ۸۳ هزار و ۷۵ نفر زن و ۶۳ هزار و ۵۴۳ نفر مرد بودند.

انتهای خبر