دروازه بان پرسپولیس بازداشت شد

یک منبع آگاه قضایی گفت: قرار بازداشت موقت سوشا مکانی ظهر امروز به علت داشتن شاکی خصوصی صادر شد و وی با قرار بازداشت به زندان رفت. اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس): روز گذشته (شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴) یک منبع آگاه قضایی  از احضار «سوشا مکانی» دورازه بان پرسپولیس و تیم ملی به دادسرای فرهنگ و رسانه […]

image_pdfimage_print
یک منبع آگاه قضایی گفت: قرار بازداشت موقت سوشا مکانی ظهر امروز به علت داشتن شاکی خصوصی صادر شد و وی با قرار بازداشت به زندان رفت.
اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس): روز گذشته (شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴) یک منبع آگاه قضایی  از احضار «سوشا مکانی» دورازه بان پرسپولیس و تیم ملی به دادسرای فرهنگ و رسانه به دلیل انتشار عکس‌هایش در فضای مجازی خبر داد.

ساعتی پس از انتشار این خبر روی خروجی خبرگزاری میزان بود که برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها از تبرئه سوشا مکانی در فدراسیون فوتبال خبر دادند که البته پیگیری‌های خبرنگار میزان نشان داد که احضار وی ربطی به تبرئه‌اش در فدراسیون فوتبال ندارد و بر اساس اظهارات یک منبع اگاه قضایی، دروازه پرسپولیس و تیم ملی تنها ۵ روز فرصت دارد که خود را به دادسرای فرهنگ و رسانه معرفی کند و در غیراینصورت حکم جلب وی صادر خواهد شد.

این در حالی است که یک منبع آگاه قضایی امروز (یکشنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار میزان گفت: قرار بازداشت موقت سوشا مکانی ظهر امروز به علت داشتن شاکی خصوصی صادر شد و وی با قرار بازداشت به زندان رفت.

به گزارش میزان، گفتنی است دروازه بان پرسپولیس به این حکم اعتراض کرده است.

انتهای خبر