ادعای وزیر خارجه آمریکا: نیروهای سپاه پاسداران از سوریه خارج شدند

وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد نیروهای سپاه پاسداران از سوریه خارج شدند. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از افکار نیوز، اسپوتینگ نوشت، جان کری – وزیر امور خارجه آمریکا – در نشست  کمیته  امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا مدعی شد ایران آنچه را که نیروهای سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی ایران در سوریه […]

image_pdfimage_print
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد نیروهای سپاه پاسداران از سوریه خارج شدند.
نیروهای سپاه پاسداران از سوریه خارج شدند

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از افکار نیوز، اسپوتینگ نوشت، جان کری – وزیر امور خارجه آمریکا – در نشست  کمیته  امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا مدعی شد ایران آنچه را که نیروهای سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی ایران در سوریه می نامند را از سوریه خارج کردند. با این حال، وزیر امور خارجه  آمریکا از  اعلام منبع چنین خبری خودداری ورزید.

رادیو اسپوتنیک  پرشین  در این مورد با  حسن شمشادی، شخصیت نزدیک به  سپاه پاسداران  که در سوریه بسر می برد گفتگو کرد. شمشادی اطلاعات درباره خروج نیروهای سپاه پاسداران از سوریه را رد کرد. وی تاکید کرد: نباید انتظار داشت که تروریست ها در سوریه بلافاصله پس از آتش بس سلاح های خود را بر روی زمین بگذارند. تجربه نشان داده است که تروریست ها با متهم کردن ارتش اسد به نقض آتش بس اقدام به توجیه حملات خود می کنند.

انتهای خبر