هجوم پسران ایرانی برای ازدواج با دختران روسی+عکس

تصمیم فدراسیون روسیه برای پرداخت ۱۵ هزار دلار و تابعیت روسی به پسران خارجی که با دختران روس ازدواج کنند، با استقبال چشمگیر پسران ایرانی روبرو شده است. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از خبرگزاری دانشجو، پس از آنکه رئیس شورای فدرال روسیه اعلام کرد قانون “اعطای تابعیت و پرداخت ۱۵ هزار دلار […]

image_pdfimage_print
تصمیم فدراسیون روسیه برای پرداخت ۱۵ هزار دلار و تابعیت روسی به پسران خارجی که با دختران روس ازدواج کنند، با استقبال چشمگیر پسران ایرانی روبرو شده است.
هجوم پسران ایرانی برای ازدواج با دختران روسی+عکس

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از خبرگزاری دانشجو، پس از آنکه رئیس شورای فدرال روسیه اعلام کرد قانون “اعطای تابعیت و پرداخت ۱۵ هزار دلار به هر مرد خارجی که با دختران روسی ازدواج کند” به پارلمان ارائه شده و بزودی تصویب می شود، کاربران ایرانی به شدت از آن استقبال کردند و طبق معمول طنازی ها گل کرد.

در میان کامنت ها و اظهار نظرهای طنز، جملاتی دیده می شود که در آنها توصیه های خوبی به مسئولان کشورمان شده است.

 

 

تبصره کویتی

بر اساس اخبار رسانه ها، چنین طرحی چند سال قبل در کویت مطرح شد و ابتدا پاداشی برای ازدواج با زنان بیوه و سپس طرح های تشویقی برای ازدواج با زنان وو دختران مجرد ارائه شد.

در طرح کویتی ها اولویت با مردان کویتی بود. به این معنی که دولت مکلف شد به مردانی که تجدید فراش کنند مبلغی معادل ۱۵ هزار دلار امریکا هدیه دهد.

در زمان بررسی این طرح ۳۵ درصد زنان بالای ۳۰ سال مجرد مانده بودند و تعدادی از مقامات کویتی برای حل معضل زنان مجرد خواستار ارائه تسهیلات و تمهیداتی برای ورود “همسران سالم و خوش چهره” از کشورهای اسلامی به کویت شدند.

سرانجام مجلس کویت پرداخت تابعیت و پاداش نقدی به شوهران وارداتی و مردان کویتی خواهان ازدواج مجدد را تصویب کرد.

انتهای خبر