سرقت وحشیانه نوزاد از داخل رحم مادر + تصاویر

زنی که در «کلرادو» (Colorado) آمریکا با فریب زن دیگری بچه وی را از رحمش جدا کرده بود به ۱۰۰ سال زندان محکوم شد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، به نقل از خبرگزاری تسنیم، دادگاه پرونده زنی که نوزاد زن دیگری را از داخل رحمش به وسیله چاقو جداکرده بود، برگزار شد. بر اساس این گزارش، زنی […]

image_pdfimage_print
زنی که در «کلرادو» (Colorado) آمریکا با فریب زن دیگری بچه وی را از رحمش جدا کرده بود به ۱۰۰ سال زندان محکوم شد.سرقت وحشیانه نوزاد از داخل رحم مادر + تصاویر

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، به نقل از خبرگزاری تسنیم، دادگاه پرونده زنی که نوزاد زن دیگری را از داخل رحمش به وسیله چاقو جداکرده بود، برگزار شد.

بر اساس این گزارش، زنی با فریب زن دیگری خود را به عنوان متخصص زنان و زایمان معرفی کرده بود با قطع ارتباط بچه از رحم مادر موجب مرگ نوزاد شد.

این زن اهل «کلرادو»(Colorado) آمریکا که با قطع رحم یک زن غریبه که به بهانه تخصص در زمینه اموز زنان و زایمان او را به خانه برده بود موجب مرگ نوزاد شده بود به ۱۰۰ سال زندان محکوم شد.

«نل لین»، ۳۵ ساله روز جمعه به اتهام حمله و قصابی خانم «میشل ویلکینز»، ۲۷ ساله و کشتن نوزاد دختر متولدنشده وی که در ماه مارس ۲۰۱۵ اتفاق افتاده بود از طرف دادگاه به  زندان مادام‌العمر محکوم شد.

«ویلکینز»، که از این حمله به طور معجزه‌آسایی جان سالم به در برده است، زمان صدور حکم در دادگاه حاضر بود.

«ویلکینز» که هفت‌ماهه باردار بود از طریق یک آگهی با وعده فراهم کردن شرایط زایمان و لباس نوزاد رایگان به خانه «لین» در «بولدر کانتی» (Boulder County) کشانده شد.

در دادگاه اینگونه ماجرا شرح داده شد که این دو حدود یک ساعت با هم صحبت کردند و بعد از آن بود که «لین» به سمت «میشل» حمله‌ور می‌شود و او را بی‌هوش کرده و با استفاده از دو چاقوی آشپزخانه جنین او را از رحمش جدا می‌کند.

طبق گزارش رویترز، «لین» با متقاعد کردن همسرش «دیوید ریدلی» نقشه‌ای را برای سرقت نوزاد از یک ماه قبل طرح‌ریزی کرده بودند و «لین» از ماه گذشته تظاهر به بارداری می‌کرد.

شوهر «لین» در مراجعت به منزل همسر و جنین را در وان حمام می‌یابد و آنها را به بیمارستان منتقل می‌کند و در این بین «ویلکینز» هوشیاری‌اش را به دست می‌آورد و با پلیس تماس می‌گیرد.

قاضی پرونده «ماریا برکن‌کوتر» (Maria Berkenkotter) در حالی برای این زن این حکم را صادر کرد که دادستان پرونده برای او ۱۲۶ سال زندان به اتهام اقدام به قتل، چهار مورد اقدام به تجاوز و یک مورد جلوگیری از تولد نوزاد درخواست کرده بود.

با این حال، به دلیل این‌که پزشکی قانونی تأیید کرد که جنین هرگز نمی‌توانسته در خارج از رحم زندگی کند، اتهام قتل نوزاد برای وی درنظر گرفته نشد.

انتهای خبر