دکتر حسن نژاد از حوزه انتخابیه مرند و جلفا راهی بهارستان شد/ تایید صحت انتخابات از سوی فرماندار مرند

معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مرند پیروز شدن دکتر محمد حسن نژاد در دور دوم انتخابات مجلس دهم در حوزه مرند و جلفا را تایید کرد.

image_pdfimage_print
karami
معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مرند پیروز شدن دکتر محمد حسن نژاد در دور دوم انتخابات مجلس دهم در حوزه مرند و جلفا را تایید کرد.

اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)،تقی کرمی اظهار داشت : با پایان یافتن شمارش آرا در این حوزه، محمد حسن نژاد توانست با کسب اکثریت آرا به عنوان نماینده حوزه انتخابیه مرند و جلفا راهی بهارستان شود.

فرماندار مرند ادامه داد : در حوزه انتخابیه مرند و جلفا از مجموع ۱۲۱ هزار و ۵۸۷ رای ماخوذه، آقای محمد حسن‌نژاد با ۶۰ هزار و ۵۵ رای حایز اکثریت آرا شد و آقای کریم شافعی ۵۹ هزار و ۳۶۵ رای کسب و از راه یافتن به مجلس شورای اسلامی بازماند.

وی همچنین در متن پیامی پیروزی دکتر محمد حسن نژاد در انتخابات را تبریک گفت

براساس این گزارش متن این پیام بدین شرح می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمد حسن نژاد

منتخب محترم مردم شریف شهرستان های مرند و جلفا در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

با سلام واحترام

انسان برترین مخلوق خداوند است و سعی در انتخاب برترین ها را دارد و انتخابات ما را به خلق و خوی انسانی دعوت می کندو ما خرسندیم که در این دعوت روسپید هستیم و در عین تلاش و کوشش به امید رقابتی سالم در انتخابات دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی شرکت نمودیم و اکنون ، به حضور پرشور مردم به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و انتخاب اکثریت مردم شریف شهرستان مرند و جلفا ، ارج و احترام می نهیم و از زحمات بی دریغ همه مجریان ودست اندرکاران انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر وتشکر نموده و اکنون که به لطف خداوند متعال و با هماهنگی و همدلی مثال زدنی برگزار کنندگان انتخابات (هیات های اجرائی، نظارت و بازرسی)، همکاری کلیه ادارات ، نهادها و نیروهای مسئول و با مشارکت کم نظیر و قابل ستایش مردم متدین ، بصیر و انقلابی شهرستان مرند و جلفا انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کمال صحت ، سلامت ، امنیت و آرامش برگزار گردید ، برخود لازم می دانم ضمن قدردانی و سپاسگزاری از مردم شریف شهرستانای فوق ، موفقیت جنابعالی را به عنوان منتخب مردم با کسب اکثریت آراء تبریک و تهنیت عرض  نموده وامیدوارم به یاری حق پیروزی شما گره گشای مشکلات ایران اسلامی، دولت تدبیر و امید و مردم شریف شهرستان های مرند و جلفا باشد و در این راه خطیر ما را یار و یاور خود بدانید.

تقی کرمی

معاون استاندار و فرماندار ویژه و رئیس ستاد انتخابات شهرستان مرند

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی :

 با رقیب خود رفاقت خواهم داشت / انتخابات سالم بود و در نهایت امنیت برگزار شد
hasannejad (2)

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت : انتخابات با حضور پرشور مردم و در امنیت کامل برگزار شد.

 محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت : حضور مردم در پای صندوق‌های رای را، حماسه‌ای دیگر توصیف کرد و ابراز داشت: من بابت خلق این حماسه و نمایش بینش و آگاهی از مردم شریف ایران، به ویژه مرند و جلفا تشکر می‌کنم، آنان در دور اول به بنده اعتماد کردند و در این دور نیز لطف و اعتمادشان را به بنده نشان داده و به فرمان رهبری لبیک گفتند.

وی با اشاره به نحوه برگزاری انتخابات، خاطر نشان کرد: از تمامی عوامل برگزاری در امور انتخابات، فرمانداری، هیات های اجرایی و نظارت و سایر ارگان های مربوطه قدردانی و تشکر می‌کنم که انتخاباتی سالم، آرام و در نهایت امنیت برگزار کردند و موجب ایجاد شور خاصی در بین مردم مرند شدند.

نماینده مردم مرند و جلفا در پایان، اظهار داشت: به رقیب خود خسته نباشید و خدا قوت عرض می کنم، یقینا همانطور که با سایر رقبا ارتباط و رفاقت ایجاد کرده ایم، با وی نیز خارج از رقابت انتخاباتی دوستی و صمیمیت خواهیم داشت، چرا که مطمئنا هدف ایشان نیز خدمت به مردم بود.

انتهای خبر