طی حکمی از سوی رئیس رسانه ملی؛ معاون برنامه‎ریزی و منابع مالی صداوسیما منصوب شد

رئیس رسانه ملی با صدور حکمی، مهندس احمد شهریاری را به سمت «معاون برنامه ریزی و منابع مالی» خود منصوب کرد.  به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از تسنیم، دکتر علی عسکری، رئیس رسانه ملی ، مهندس احمد شهریاری را معاون برنامه‌ریزی و منابع مالی در رسانه ملی معرفی کرد. وی در حکمی که […]

image_pdfimage_print

رئیس رسانه ملی با صدور حکمی، مهندس احمد شهریاری را به سمت «معاون برنامه ریزی و منابع مالی» خود منصوب کرد.

 معاون برنامه‎ریزی و منابع مالی صداوسیما منصوب شد
 به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از تسنیم، دکتر علی عسکری، رئیس رسانه ملی ، مهندس احمد شهریاری را معاون برنامه‌ریزی و منابع مالی در رسانه ملی معرفی کرد.

وی در حکمی که برای مهندس احمد شهریاری صادر کرده است بر مطالعات آینده پژوهی و پایش مستمر تحولات محیط داخلی و خارجی رسانه ملی با بهره گیری از ظرفیت های مراکز پژوهشی؛ تدوین برنامه جامع توسعه پنج ساله سازمان با همکاری همه بخش‌ها در جهت تحقق راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری؛ برنامه‌ریزی سالانه وفق برنامه پنج ساله و تخصیص بهنگام اعتبارات هر حوزه بر اساس برنامه‌های مصوب؛ تشکیل دبیرخانه شورای عالی سیاست‌گذاری سازمان به نحوی فعال و کارآمد و تأمین محتوا و دستور کار مناسب دارای اولویت برای این شورا؛ تأمین منابع مالی مورد نیاز سازمان و تلاش در جهت افزایش چشم‌گیر سهم سازمان از بودجه عمومی کشور؛ طراحی ساز و کار مناسب برای تأمین منابع پایدار و رو به رشد از محل تبلیغات بازرگانی در عین حفظ مزیت های رقابتی رسانه ملی و رعایت اصول مهندسی و مدیریت پیام؛ نظارت و ارزیابی دقیق درباره کارآمدی و اثربخشی ساختارها، الگوها، سیستم‌ها، روش‌ها و فرایندهای اداری و مدیریتی در بخش‌های مختلف سازمان و اجرای اصلاحات ضروری در جهت افزایش بهره‌وری سازمان تاکید کرده است.

ضمناً رئیس رسانه ملی با قدردانی از خدمات و تلاش‌های دلسوزانه و خستگی‌ناپذیر  مهدی مجتهد، در حکمی دیگر وی را به سمت مشاور رئیس سازمان منصوب کرد.

شهریاری سابقه عضویت در هیات مدیره باشگاه استقلال و مدیرعاملی باشگاه صبا را در کارنامه خود دارد.

انتهای خبر