امضای پروتکل حمل ونقل بین المللی جاده‌ای بین ایران و آذربایجان + تصاویر

در راستای بهبود روابط ایران و آذربایجان، این دو کشور همسایه به همکاری های خود در کریدور حمل و نقل تراسیکا ادامه خواهند داد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل ازآناج، جلسه کمیسیون مشترک بین ایران وآذربایجان در روزهای اخیر  (۹ -۱۰ جولای) در زمینه ارتباطات جاده ای با حضور ابراهیم علی اف معاون […]

image_pdfimage_print
در راستای بهبود روابط ایران و آذربایجان، این دو کشور همسایه به همکاری های خود در کریدور حمل و نقل تراسیکا ادامه خواهند داد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل ازآناج، جلسه کمیسیون مشترک بین ایران وآذربایجان در روزهای اخیر  (۹ -۱۰ جولای) در زمینه ارتباطات جاده ای با حضور ابراهیم علی اف معاون وزارت حمل و نقل خدمات دولتی جمهوری آذربایجان و محمد جواد عطرچیان مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل ‌و نقل بین‌المللی سازمان راهداری و جاده‌ای در تهران برگزار شده است.

طی این جلسه مشترک، مسائلی چون بررسی وضعیت کنونی و مشکلات مسافربری و حمل‌ ونقل کالا همچنین جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در خودروهای حامل، چشم انداز توسعه حمل و نقل و مسائل مربوط به این زمینه مورد مذاکره قرار گرفته و پروتکل همکاری بین طرفین به امضا رسیده است.

با توجه به عضو بودن ایران و آذربایجان در سازمان همکاری های اقتصادی، هر دو کشور در راستای توسعه کریدور شمال – جنوب و دهلیز بین المللی تراسیکا و ادامه همکاری های مشترک و فعالیت در سازمان های بین المللی و منطقه ای به تفاهم رسیده اند.

گفتنی است، طی این جلسه نمایندگان هر دو کشور از وضعیت فعلی حمل و نقل جاده ای بین المللی نیز ابراز رضایت کرده اند.

انتهای خبر