خبرتکمیلی: جزئیات جدید کشته شدن یکی از اراذل و اوباش خیابان بهار در تبریز توسط یک مامور نیروی انتظامی

به دنبال در گیری شب گذشته بین اراذل و اوباش در خیابان بهار تبریز، یکی از آنان با شلیک گلوله یک مامور نیروی انتظامی به قتل رسید.

image_pdfimage_print

15756

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، اوباش و ارازل حمله کننده به مردم با سلاح سرد در یکی از محلات تبریز در اثر شلیک گلوله به قتل رسید.

طبق شنیده ها و براساس شواهد محلی شب دوشنبه حوالی ساعت ۱۰ شب گذشته به دنبال در گیری تعدادی از اراذل اوباش این منطقه و تهدید و ارعاب اهالی، یکی از آنان که قصد حمله به سوی یکی از اهالی با سلاح سرد را داشت با دخالت یکی ازعوامل نیروی انتظامی حاضر در محل کشته شد.

این گزارش حاکی است پس از این حادثه تعدادی از مصدومان نیز به بیمارستان شهید محلاتی تبریز منتقل شدند.

 بدنبال انتشار اولیه این شایعات مختلف در خصوص این حادثه از جمله اینکه شخص ضارب یکی از اعضای تیم حفاظت استاندار آذربایجان شرقی است، در شبکه های اجتماعی منتشر شد که بعد از گذشت حدود ۱۵ ساعت از این حادثه، معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی ضمن رد برخی شایعات موجود، جزییات قتل یک اوباش در تبریز را تشریح کرد.

سرهنگ علی اسمعیل‌پور با اشاره به درگیری مامورین نیروی‌انتظامی و دو تن از اراذل و اوباش در تبریز گفت: بعد از ظهر دیروز و در ساعات نزدیک به اذان مغرب و عشا، دو نفر از اراذل و اوباش که حالت طبیعی نداشتند با در دست داشتن قمه وارد یکی از خیابان‌های تبریز شده و اقدام به تهدید و ارعاب مردم کردند.

وی افزود: این افراد، قصد تعرض به نوامیس مردم و قدرت نمایی با سلاح سرد همچون قمه را داشتند که مامورین نیروی انتظامی پس از دریافت گزارش، وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه قبل از درگیری مامورین نیروی انتظامی با افراد اراذل و اوباش، خون از سر و صورت هر دو آن‌ها جاری بود، ادامه داد: بعد از اقدام به موقع مامورین نیروی‌انتظامی، هر دو نفر از این اراذل و اوباش به آرامش دعوت شدند ولی متاسفانه این اقدام کارساز نبوده و به سمت مامورین نیروی‌انتظامی حمله ور شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: بعد از این مرحله، یکی از مامورین نیروی انتظامی، اقدام به تیراندازی هوایی و سپس تیراندازی به سمت یکی از اراذل و اوباش کرد.

سرهنگ اسمعیل پور در ادامه سخنان خود عنوان کرد: بعد از تیراندازی، شخص مجروح به یکی از بیمارستان‌های نزدیک به محل حادثه منتقل شد که در همین بیمارستان، فوت کرد.

وی افزود: علت فوت توسط پزشکی قانونی استان در اسرع وقت، اعلام و اطلاع رسانی لازم برای مردم انجام می‌شود.

وی از تشکیل پرونده قضایی در این مورد خبر داد و اظهار کرد: تیراندازی انجام شده توسط یکی از مامورین نیروی‌انتظامی، ربطی به تیم حفاظتی استاندار آذربایحان‌شرقی ندارد چرا که تیم‌های حفاظتی به صورت چرخشی، تعویض می‌شوند و شخصی که تیراندازی کرده در آن لحظه به عنوان مامور نیروی انتظامی اقدام کرده است.

⭕️خبر تکمیلی

جزئیات کشته شدن یکی از اراذل و اوباش خیابان بهار در تبریز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: یکی از اراذل و اوباش خیابان بهار تبریز که اقدام به قمه زنی کرده بود، به قتل رسید.

سرهنگ علی اسمعیل پور افزود: ساعت ۲۱ روز دوشنبه در خیابان بهار دو نفر از اراذل و اوباش که سابقه کیفری دارند اقدام به قدرت نمایی، قمه کشی و اربده کشی می کنند.
وی ادامه داد: یکی از این دو نفر در حالی که سر و صورتش خونین بود با زدن قمه به روی کاپوت خودروهای عبوری و پارک شده به اموال مردم خسارت وارد می کرد.
سرهنگ اسمعیل پور گفت: این دو نفر در حالت غیرعادی بودند و احتمال ضرب و جرح مردم عادی توسط آنان و با سلاح سرد وجود داشت.
وی اظهار کرد: یکی از ماموران نیروی انتظامی نیز که در محل حضور داشت آنان را به آرامش دعوت می کند ولی این دو نفر اوباش در حالت قمه بدست به سمت مامور حمله ور می شوند.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی فرماندهی آذربایجان شرقی افزود: مامور انتظامی حاضر در صحنه پس از شلیک هوایی برای بازداشتن دو نفر اراذل و اوباش مجبور به تیراندازی به سمت یکی از آنان می شود.
وی اضافه کرد: یکی از این دو نفر اراذل و اوباش که بر اثر برخورد تیر مصدوم شده بود، در بیمارستان جان خود را از دست می دهد.
وی یادآور شد: علت تامه مرگ از طریق پزشکی قانونی استان اعلام خواهد شد.
این حادثه، بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی و رسانه های محلی داشت و شایعات مختلفی را دامن زد.

انتهای خبر