سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریالی ارس در نوردوز

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آئین افتتاح ساختمان ستاد فرماندهی آتش نشانی و امداد و نجات ارس در محدوده نوردوز از سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریالی در این منطقه خبر داد. به گزارش اعتدال آذربایجان، محسن خادم عرب باغی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه نوردوز منطقه ای استراتژیک و تنها […]

image_pdfimage_print

سرمایه گذاری 120 میلیارد ریالی ارس در نوردوز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آئین افتتاح ساختمان ستاد فرماندهی آتش نشانی و امداد و نجات ارس در محدوده نوردوز از سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریالی در این منطقه خبر داد.

به گزارش اعتدال آذربایجان، محسن خادم عرب باغی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه نوردوز منطقه ای استراتژیک و تنها مرز ایران و ارمنستان می باشد، برنامه های مدونی برای ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات رفاهی، عمرانی و زیربنایی انجام شده و اجرا می شود.

وی نوردوز را منطقه ای مستعد برای توسعه فعالیت های اقتصادی دانست و یکی از پتانسیل های مهم این منطقه را گردشگری مذهبی عنوان کرد و گفت: لازمه جذب گردشگر ایجاد امکانات رفاهی مناسب است و در این راستا اقدامات اولیه صورت گرفته است.

وی افزود: این منطقه مرزی نیازمند توسعه زیرساخت ها بوده و گام های خوبی برای تامین نیازهای اساسی در حوزه مختلف برداشته شده و سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریالی در سال های اخیر در همین راستا بوده است.

وی گفت: علیرغم ایجاد تحول اساسی در حوزه های مختلف در منطقه مرزی نوردوز، وضعیت فعلی راضی کننده نبوده و باید به دور از حواشی و با هماهنگی تمامی دستگاه ها شاهد ثمرات بیشتر و بهتر دولت تدبیر و امید در این منطقه باشیم.

در پایان این آئین مانور اطفاء حریق و امداد و نجات در محوطه ساختمان ستاد فرماندهی آتش نشانی و امداد و نجات مرکز نوردوز منطقه آزاد ارس برگزار شد.

ساختمان ستاد فرماندهی آتش نشانی، امداد و نجات ارس با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریالی این سازمان در مرکز نوردوز (مرز ایران و ارمنستان) به بهره برداری رسید.

انتهای خبر