تکذیب حضور اعضای طالبان در کنفرانس وحدت تهران

دبیر علمی سی امین کنفرانس وحدت اسلامی با بیان اینکه در سی امین دوره کنفرانس وحدت اسلامی دعوتی از شخصیت های طالبان افغانستان به عمل نیامده گفت: هیچ مهمانی از این گروه در کنفرانس حضور ندارد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)به نقل از مهر منوچهر متکی دبیر علمی سی امین کنفرانس وحدت اسلامی در خصوص […]

image_pdfimage_print
متکی: اعضای طالبان در کنفرانس وحدت حضور ندارنددبیر علمی سی امین کنفرانس وحدت اسلامی با بیان اینکه در سی امین دوره کنفرانس وحدت اسلامی دعوتی از شخصیت های طالبان افغانستان به عمل نیامده گفت: هیچ مهمانی از این گروه در کنفرانس حضور ندارد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)به نقل از مهر منوچهر متکی دبیر علمی سی امین کنفرانس وحدت اسلامی در خصوص دعوت و حضور طالبان در این دوره از کنفرانس گفت: در سی امین دوره کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی هیچ گونه دعوتی از شخصیت های طالبان افغانستان به عمل نیامده و از اعضای این گروه میهمانی حضور ندارد.

وی افزود: در دوره های قبلی این کنفرانس تعدادی از علمای کشور پاکستان حضور داشتند که گفته می شد حامی طالبان هستند اما این موضوع به معنای حضور طالبان در این کنفرانس نیست.

انتهای خبر