برنامه دومین روز تبلیغات نامزدها در صدا و سیما

در دومین روز از تبلیغات نامزدهای انتخابات محمد باقر قالیباف، مصطفی میرسلیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی و اسحاق جهانگیری درباره برنامه‌هایشان با مخاطبان به گفت‌گو می‌نشینند. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)به نقل از ایسنا، بر اساس جدول زمان‌بندی برای پخش برنامه‌های تبلیغانی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، پنج‌شنبه (هفتم اردیبهشت ماه) دومین گفت‌وگوی زنده رادیویی و تلویزیونی […]

image_pdfimage_print

در دومین روز از تبلیغات نامزدهای انتخابات محمد باقر قالیباف، مصطفی میرسلیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی و اسحاق جهانگیری درباره برنامه‌هایشان با مخاطبان به گفت‌گو می‌نشینند.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)به نقل از ایسنا، بر اساس جدول زمان‌بندی برای پخش برنامه‌های تبلیغانی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، پنج‌شنبه (هفتم اردیبهشت ماه) دومین گفت‌وگوی زنده رادیویی و تلویزیونی به گفت‌وگو با مصطفی میرسلیم اختصاص دارد.

این زمان‌بندی در قرعه‌کشی یکشنبه شب گذشته با حضور نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی مشخص شد.
وی با شرکت در بخش گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو، از ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه، ۴۵ دقیقه فرصت تبلیغاتی خواهد یافت. این گفت‌وگوی زنده، همزمان از شبکه رادیویی ایران برای مخاطبان رادیو پخش می‌شود.
بر همین اساس، امشب ساعت ۲۲ نیز شبکه اول سیما، سخنان ضبط شده نامزد شماره ۱۳ محمدباقر قالیباف را برای مخاطبان پخش می‌کند. این برنامه که با عنوان «متکلم وحده» و بدون حضور مجری یا کارشناس ضبط شده، ۴۵ دقیقه است.

طبق جدول زمان‌بندی عصر پنج‌شنبه، ساعت ۷ و ۱۰، معرفی برنامه نامزد شماره ۱۶ اسحاق جهانگیری از رادیو ایران با عنوان «متکلم وحده» پخش خواهد شد.

همچنین نخستین برنامه رادیویی حسن روحانی به عنوان نامزد شماره ۱۵ عصر پنج‌شنبه ساعت ۱۷ و ۳۰ از رادیو ایران با عنوان «متکلم وحده» پخش خواهد شد. رادیو ایران ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه هم برنامه تبلیغاتی مصطفی میرسلیم را پخش خواهد کرد.

انتهای خبر