پخش کارت ورود به بهشت بین داعشی‌ها

گروه تروریستی داعش با پخش برگه هایی در میان عناصر خود اعلام کرد که در صورت کشته شدن در درگیری های نظامی به بهشت می روند. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از العالم، یک منبع محلی استان نینوا در گفتگو با پایگاه خبری سومریه نیوز اعلام داشت: گروه تروریستی داعش به دلائل نامشخصی […]

image_pdfimage_print

گروه تروریستی داعش با پخش برگه هایی در میان عناصر خود اعلام کرد که در صورت کشته شدن در درگیری های نظامی به بهشت می روند.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از العالم، یک منبع محلی استان نینوا در گفتگو با پایگاه خبری سومریه نیوز اعلام داشت: گروه تروریستی داعش به دلائل نامشخصی نماز و خطبه روز جمعه را در مساجد بخش تلعفر (۶۰ کیلومتری غرب نینوا) لغو کرد.

وی افزود: داعش از سه سال پیش که بر این بخش تسلط یافته برای اولین بار است دست به چنین اقداماتی می زند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، گفت: داعش با پخش برگه کوچکی میان عناصر خود به آنان نوید داده که در صورت کشته شدن در درگیری های نظامی، وارد  بهشت می شوند.

یگان هایی از ارتش عراق و نیروهای امنیتی با پشتیبانی جنگنده های ارتش پس از اعلام ساعت صفر توسط حیدر العبادی فرمانده کل نیروهای مسلح در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۶؛ به بازپس گیری موصل ( مرکز استان نینوا در شمال عراق) از چنگ داعش ادامه می دهند.

انتهای خبر