راه اندازی دستگاه سیار اندازه گیری امواج در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

برای نخستین بار در شمال غرب کشور دستگاه سیار اندازه گیری امواج رادیویی و تلویزیونی در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی طراحی و ساخته شد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای آذربایجان شرقی ، مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این دستگاه […]

image_pdfimage_print

برای نخستین بار در شمال غرب کشور دستگاه سیار اندازه گیری امواج رادیویی و تلویزیونی در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی طراحی و ساخته شد.

راه اندازی دستگاه سیار اندازه گیری امواج رادیویی و تلویزیونی در صدا و سیمای مرکز تبریز

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای آذربایجان شرقی ، مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این دستگاه سیار گفت : دستگاه سیار اندازه گیری امواج رادیویی و تلویزیونی را کارشناسان واحد مونیتورینگ شبکه سهند طراحی و اجرا کرده اند.

سید محسن لطیفی افزود :با راه اندازی این دستگاه ، ماموریتهای محوله مرکز به واحد مونیتورینگ مبنی بر تشخیص وضعیت پوشش تلویزیونی در استان با دقت ، سرعت و  با فرایند راحت تری انجام می شود.

وی درباره هزینه راه اندازی این دستگاه خاطرنشان کرد : در راستای اقتصاد مقاومتی و با توجه به این که تمامی ابزار و لوازم این دستگاه از داشته های مرکز صدا و سیمای استان است حدود ۶۰۰ میلیون ریال هزینه در بر داشته است

انتهای خبر