عزل ۲۷ مشاور استاندار آذربایجان غربی و اولتیماتوم به مدیران بازنشسته/ تا بیستم فقط وقت دارید!

استاندار آذربایجان غربی در جلسه دیدار با همکاران استانداری تکلیف مشاوران استاندار و بازنشسته های بکارگیری شده را روشن کرد و گفت: مشاورین استانداری مربوط به آقای سعادت بودند و من اکنون هیچ مشاوری ندارم.! / همه کسانی که بازنشسته بودند و دوباره بکارگیری شده اند باید تا ۲۰ آبان برابر قانون تسویه حساب شوند. […]

image_pdfimage_print

استاندار آذربایجان غربی در جلسه دیدار با همکاران استانداری تکلیف مشاوران استاندار و بازنشسته های بکارگیری شده را روشن کرد و گفت: مشاورین استانداری مربوط به آقای سعادت بودند و من اکنون هیچ مشاوری ندارم.! / همه کسانی که بازنشسته بودند و دوباره بکارگیری شده اند باید تا ۲۰ آبان برابر قانون تسویه حساب شوند.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از دورنانیوز :
? شهریاری و تدابیر مدیریتی در دیار شهریاران؛ دیپلماتی از جنس آذربایجان

امروز شهریاری استاندار جدید آذربایجان غربی میزبان کارمندان استانداری آذربایجان غربی بود که در این دیدار ضمن تاکید بر ارتباط نزدیک و همه جانبه و اتحاد و همدلی کارکنان و مجموعه استانداری با یکدیگر به مدیران بازنشسته استانداری اخطار داد که فقط تا بیستم فرصت دارند تا صندلی و میز خود را تحویل دهند و به دوران بازنشستگی خویش سلام کنند!

بعد از سخنان شهریاری نوبت به کارکنان استانداری رسید تا مسایل پیرامون خود را با استاندار محترم مطرح کنند که بر طبق سنوات گذشته فتاح حسینی مشاور پرحاشیه قربانعلی سعادت صحبت ها و مباحثی را مطرح کردند که بعد از سخنان ایشان شهریاری از اطرافیان خود جویا شد که ایشان چه کسی هستند و پست ایشان چیست؟!
استاندار آذربایجان غربی وقتی در معرفی فتاح حسینی باکلمه مشاور استاندار روبرو گشت! میکروفون خود را روشن کرد و اظهار داشت بنده هیچ مشاوری ندارم! و تمامی این افراد که در جلسات و محافل مختلف با عنوان مشاور استاندار حضور دارند مشاوران آقای قربانعلی سعادت استاندار سابق هستند و امروز هیچ سمتی را ندارند و بنده نیز مشاوران خود را به اقتضای زمانی مشخص خواهم کرد و هیچ عجله ای برای اینکار ندارم.

با سخنان شهریاری هر ۲۷ مشاور استاندار سابق آذربایجان غربی عزل شدند و به مدیران بازنشسته تا بیستم همین ماه فرصت داده شد تا میز و صندلی های خودرا تحویل دهند و به دوران بازنشتگی سلام کنند!

 

انتهای خبر