ولایتی جایگزین حسن روحانی شد/ رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مشخص شد

علی‌اکبر ولایتی از سوی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان رییس مرکز تحقیقات استراتژیک منصوب شد. به گزارش اعتدال پرس، دکتر علی اکبر ولایتی، وزیر اسبق امور خارجه و نامزد انتخابات یازدهم ریاست جمهوری، با حکم اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص، به عنوان رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد. پیش […]

علی‌اکبر ولایتی از سوی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان رییس مرکز تحقیقات استراتژیک منصوب شد.

به گزارش اعتدال پرس، دکتر علی اکبر ولایتی، وزیر اسبق امور خارجه و نامزد انتخابات یازدهم ریاست جمهوری، با حکم اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص، به عنوان رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد.

پیش از ولایتی، حسن روحانی این سمت را به مدت شانزده سال بر عهده داشت.

غلامرضا فروزش معاون اجرایی و اطلاع‌رسانی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، گفت: آقای ولایتی از سوی آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای همکاری و ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام دعوت شده است.

وی افزود: با توجه به مذاکرات صورت گرفته و تقسیم کار انجام شده، آقای ولایتی مسئولیت را پذیرفته و به زودی فعالیت خود را در این مرکز آغاز می‌کند.

معاون اجرایی و اطلاع‌رسانی مرکز تحقیقات استراتژیک با اشاره به سوابق ولایتی، خاطرنشان کرد: اگر به سوابق مدیریتی و مسئولیت فعلی آقای ولایتی در مشاورت عالی مقام معظم رهبری و آشنایی با رخدادهای بین‌المللی و نیز عضویت در مجمع و سوابق طولانی مدت وی در همکاری با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانش علمی و ویژگی‌های اخلاقی و روابط گسترده با فرهیختگان و دانشگاهیان نگاه کنیم، چشم‌انداز خوبی از آینده این مرکز به ما می‌دهد.

انتهای خبر