جلسه مشترک ائتلاف اصولگرایان برای انتخاب کاندیدای واحد

دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان از نشست کاندیداهای این ائتلاف پیش از ظهر امروز با حضور آل اسحاق، ابوترابی، باهنر، پورمحمدی و متکی خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس، حجت السلام موسی پور با بیان اینکه نامزدهای ائتلاف به دنبال انجام تکلیف خویش در این مقطع حساس از تاریخ جمهوری اسلامی هستند، و از این رو ضمن […]

image_pdfimage_print

دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان از نشست کاندیداهای این ائتلاف پیش از ظهر امروز با حضور آل اسحاق، ابوترابی، باهنر، پورمحمدی و متکی خبر داد.

خبرگزاری فارس: جلسه مشترک متکی، ابوترابی، پورمحمدی، آل‌اسحاق و باهنر برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت السلام موسی پور با بیان اینکه نامزدهای ائتلاف به دنبال انجام تکلیف خویش در این مقطع حساس از تاریخ جمهوری اسلامی هستند، و از این رو ضمن تاکید بر شایستگی های هر یک، مهمترین رویکرد را در وحدت یافته اند؛ خاطر نشان کرد: تاکید بر تقویت وحدت و همگرایی در جریان اصولگرایی و ارزیابی راهکارهای نیل به آن یکی از محورهای اصلی جلسه امروز ۵ کاندیدای ائتلاف اکثریت اصولگرایان بود.

موسی پور”تاکید بر رعایت تقوای انتخاباتی” و ” تعامل و گفتگو با دیگر مجموعه های اصولگرا” را دو محور دیگر این جلسه اعلام کرد و افزود: این ائتلاف تلاش خواهد کرد تا الگویی از تعامل سازنده درون گفتمانی و نیز رقابت اخلاقی با دیگر گفتمان ها را به نمایش بگذارد.

دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان محور اصلی مطرح شده در جلسه امروز ۵ نامزد عضو این ائتلاف را حضور گسترده و پرشور برای تحقق حماسه سیاسی عنوان کرد و یادآور شد: امیدواریم به عنوان یکی از اضلاع رقابت انتخابات آتی بتوانیم با معرفی نامزد اصلح سهم خویش در تحقق حماسه سیاسی و در پی آن حماسه اقتصادی را ایفا نماییم.

انتهای خبر