احضار ۳ وزیر ارشاد،اطلاعات و علوم به مجلس

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات ۲۳ نفر از وکلای ملت و همچنین وزیر اطلاعات برای ارائه گزارشی درباره نحوه پاسخگویی به استعلامات، به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌روند. به‌گزارش اعتدال پرس  به نقل از فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته […]

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات ۲۳ نفر از وکلای ملت و همچنین وزیر اطلاعات برای ارائه گزارشی درباره نحوه پاسخگویی به استعلامات، به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌روند.

به‌گزارش اعتدال پرس  به نقل از فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند.

در این جلسات قرار است گزارش حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات درباره نحوه پاسخگویی به “استعلامات مربوط به انتصابات” مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

بررسی طرح تقویت و توسعه سازمان بسیج رسانه، رسیدگی به طرح اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و همچنین بررسی بودجه ۹۲ و ۹۳ مراکز آموزشی کشور با حضور محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، امین‌حسین رحیمی رئیس دیوان محاسبات، رضا فرجی‌دانا وزیر علوم، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش و همچنین مسئولانی از خزانه‌داری کل کشور نیز، در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

رضا فرجی‌دانا وزیر علوم همچنین عصر روز سه‌شنبه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به سؤالات عطاءالله سلطانی صبور نماینده رزن و حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان نماینده تهران که به نمایندگی از سوی ۲۲ تن از وکلای ملت پرسشی را مطرح می‌کند، پاسخ می‌دهد.

همچنین وزیر ارشاد هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات ۶۱ نفر از نمایندگان مجلس به کمیسیون فرهنگی پارلمان می‌رود.

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی صبح روز یکشنبه هفته آینده با تشکیل جلسه‌ای برنامه‌ها و بیوگرافی محمود گودرزی وزیر پیشنهادی وزیر ورزش و جوانان را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

رسیدگی به طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده روز یکشنبه در این کمیسیون انجام می‌شود.

علی جنتی وزیر ارشاد عصر روز سه‌شنبه آتی برای پاسخگویی به سؤالات حمید رسایی، زهره طبیب‌زاده و حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان نمایندگان تهران (که البته نبویان به نمایندگی از ۵۶ نماینده سؤالاتی را مطرح می‌کند)، جواد کریمی‌قدوسی نماینده مشهد، سیدمحمد بیاتیان نماینده بیجار و علی ایرانپور نماینده مبارکه به کمیسیون فرهنگی پارلمان می‌رود.

انتهای خبر