تخلیه پادگان استانداری کلید خورد/ آغاز تغییرات مدیریتی جبارزاده از معاونت های استانداری آذربایجان شرقی

طی حکمی از سوی دکتر جبارزاده، اولین تغییر مدیریتی در استانداری آذربایجان شرقی کلید خورد و طی آن، معاون جدید توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری منصوب شد. به گزارش اعتدال پرس، استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای مدیران استانداری، محمدتقی پاکزاد را به عنوان معاون جدید توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری معرفی و […]

طی حکمی از سوی دکتر جبارزاده، اولین تغییر مدیریتی در استانداری آذربایجان شرقی کلید خورد و طی آن، معاون جدید توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری منصوب شد.

به گزارش اعتدال پرس، استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای مدیران استانداری، محمدتقی پاکزاد را به عنوان معاون جدید توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری معرفی و برای وی در ایفای این مسؤولیت آرزوی موفقیت کرد.

اسماعیل جبارزاده در این جلسه با اشاره به سوابق و مسؤولیت‌های پاکزاد، گفت: ایشان در تمام مسؤولیت‌های گذشته با نیت خالص و با تمام توان خدمت کرده‌اند و علت انتخاب ایشان به این سمت نیز مسؤولیت قبلی ایشان در استانداری و آشنایی به مسایل اداری و بحث نیروی انسانی است.

پاکزاد

گفتنی است محمدتقی پاکزاد، متولد سال ۱۳۳۵ و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بوده و پیش از این در مسؤولیت‌های متعددی از جمله معاونت اداری مالی وزارت جهاد سازندگی، عضویت در هیأت مدیره بانک کشاورزی، معاونت برنامه‌ریزی و اداری استانداری آذربایجان شرقی، معاونت اداری مالی و رییس سازمان جهاد سازندگی آذربایجان شرقی و مدیریت عامل موسسه جهاد استقلال مشغول خدمت بوده است.

رستمی اولین عضو حلقه سه گانه “شرر”  و از مجموعه مدیران نظامی استانداری آذربایجان شرقی است است که با خروج بیگی از استانداری مجبور به خداحافظی از صندلی خود شد.

قاطبه کارکنان استانداری با شنیدن این خبر به همدیگر تبریک و آنرا پایان بخش تلخ کامی های سالهای گذشته دانستند.

ثلز3

انتهای خبر