توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره ارتباط تغییر رئیس سازمان زندان ها و حادثه زندان اوین

سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد که حضور غلامحسین اسماعیلی در سمت ریاست دادگستری استان تهران ارتقا محسوب می‌شود. به گزارش اعتدال پرس، حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای در گفت‌وگو با ایسنا  در پاسخ به این سوال که آیا رفتن غلامحسین اسماعیلی از سازمان زندان‌ها ارتباطی با اتفاقات اخیر در بازداشتگاه اوین دارد؟ گفت: این موضوع هیچ ارتباطی […]

سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد که حضور غلامحسین اسماعیلی در سمت ریاست دادگستری استان تهران ارتقا محسوب می‌شود.

به گزارش اعتدال پرس، حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای در گفت‌وگو با ایسنا  در پاسخ به این سوال که آیا رفتن غلامحسین اسماعیلی از سازمان زندان‌ها ارتباطی با اتفاقات اخیر در بازداشتگاه اوین دارد؟ گفت: این موضوع هیچ ارتباطی با اتفاقی که در بند ۳۵۰ بازداشتگاه اوین رخ داد، ندارد.

وی با تاکید بر اینکه حضور غلامحسین اسماعیلی در سمت ریاست دادگستری استان تهران ارتقا محسوب می‌شود، گفت: این تصمیم از حدود ۴۰، ۵۰ روز قبل گرفته شده بود و با توجه به لیاقت و شایستگی‌های آقای اسماعیلی به جای آقای علیرضا آوایی در دادگستری استان تهران حضور خواهند یافت.

وی یادآور شد: احتمالا هفته آینده مراسم تودیع و معارفه برگزار خواهد شد.

سخنگوی قوه قضاییه پاسخگویی به این سوال که آیا اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر کشف مشروبات الکلی از بند ۳۵۰ اوین صحت دارد را به نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه در دوشنبه آینده موکول کرد.

انتهای خبر