متن نامه تراکتورسازی به اولیویرا لو رفت/ تونی: بسیار واضح است چه کسانی نمی خواهند من به تبریز بیایم

افراد و رسانه های وابسته به باشگاه، مطالبی بر علیه من و به دروغ می نویسند و می گویند: “تونی نمی خواهد به تبریز بازگردد ولی بسیار واضح است که چه کسانی نمی خواهند من به تبریز بیایم. به گزارش اعتدال پرس، تونی اولیویرا پیام دیگری را از خود منتشر کرد. ترجمه ی این پیام به […]

افراد و رسانه های وابسته به باشگاه، مطالبی بر علیه من و به دروغ می نویسند و می گویند: “تونی نمی خواهد به تبریز بازگردد ولی بسیار واضح است که چه کسانی نمی خواهند من به تبریز بیایم.

به گزارش اعتدال پرس، تونی اولیویرا پیام دیگری را از خود منتشر کرد. ترجمه ی این پیام به شرح زیر است:اختصاصی

 طرفداران عزیز

می خواهم در مورد شایعه ها و دروغ هایی که در مورد من منتشر شده است ، صحبت کنم. افراد و رسانه های وابسته به باشگاه، مطالبی بر علیه من و به دروغ می نویسند و می گویند : ” تونی نمی خواهد به تبریز بازگردد ولی بسیار واضح است که چه کسانی نمی خواهند من به تبریز بیایم. بسیار واضح است که تنها باشگاه است که با حضور من در تبریز مخالف است. آنها این فرایند را به سمتی هدایت می کنند که به مردم بگویند این تونی بود که قصد بازگشت نداشت . من در مورد شرایطم بارها با آن ها صحبت کردم ولی اهمیتی به آن ها ( صحبت هایم )ندادند. آن ها باید بدانند که من به کشوری می آیم که از خانه و کشور من  فاصله  بسیاری دارد و فوتبال تنها شخص من است و تنها درآمد من از آن تامین می شود اما می خواهم برای شما بگویم از زمانی که تبریز آمدم  برای فصل بعد آماده ام اما ظاهراً باشگاه این آمادگی را ندارد.من  بااین ایمیل پاسخم را به مدیر عامل باشگاه فرستادم و در آن در مورد شرایطم سخن گفتم.

“جناب مدیر عامل

آخرین مکاتیه شما را در تاریخ ۴ می ( ۱۴ اردیبهشت ) را تایید می کنم.

برخلاف اظهارات شما در نامه رجوع شده ( بالایی)  پاسخ سوالات شما را در ایمیل قبلی خود مورخه ی ۲۸ ماه آوریل داده ام.

در واقع این شمایید که پاسخی به سوالاتم در محتوای ایمیل منتشره نداده اید .

همانطور که می دانید ما دو قرارداد و تفاهم نامه  کاری راجع به موقعیت و وضعیت من در باشگاه امضا کردیم

هردوی این قراردادها توسط باشگاه نقض شد. مبالغی از بدهی  باشگاه به من  که به قرارداد اول و دوم من مربوط می شود ، باقی مانده است.

من همیشه تمایل و دسترسی کامل خود را برای عقد قرار داد جدید با تراکتور اعلام کرده ام.

نکته اینجاست  با عدم پاسخ و نبود تصمیم گیری در مورد مسائل مالی، از ایجاد قرارداد جدید در آینده جلوگیری می کنید.

علاوه بر این ها می خواهم با شما رو راست باشم. نحوه و نیتی که این دو ایمیل نوشته شده و محتوای این دو ایمیل، بیشتر نشانگر تلاش های بیهوده ای از جانب شما برای توجیخ عدم ادامه ی فعالیتم در باشگاه است و تلاش واقعی و جدی برای از سرگریری مذاکرات جدید برای فصل آینده به نظر نمی آید.

همانگونه که در ایمیل  قبلی ام و جلساتی که داشته ایم گفتم، شما باید مبالغی را که به من بدهکارید را پرداخت کنید. این نکته و پیام قبلی من است . بعد از آن می توانیم در مورد آینده صحبت کنیم.

این مسئله دشواری و تاثیری در ارتباط عمیق من با باشگاه نخواهد گذاشت .  ما قبلاً دو قرار داد کاری باهم امضا کرده ایم و به نتایجی نیز دست یافته ایم.

با تشکر تونی اولیویرا”

 

تونی اولیویرا، سرمربی فصل گذشته تراکتورسازی متن نامه این باشگاه را منتشر کرد.

متن نامه تراکتورسازی به اولیویرا لو رفت

در حالی که چند ساعت به پایان ۴۸ ساعت زمان تعیین شده هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز به تونی اولیویرا سرمربی فصل گذشته تراکتور سازان باقی مانده بود، این مربی پرتغالی متن نامه باشگاه تراکتور سازی به خود را منتشر کرد.

در نامه جمشید نظمی،‌ مدیرعامل تراکتورسازی به اولیویرا آمده است:

با توجه به پیگیری های مکرر از سوی باشگاه مبنی بر ارائه برنامه هایتان برای مربیگری تیم تراکتورسازی تبریز،‌ متاسفانه هیچ گونه پاسخ صریح و قاطعی از سوی جنابعالی مبنی بر اینکه آیا علاقه مند به سرمربیگری تیم تراکتورسازی در فصل جدید می‌باشید یا نه،‌ دریافت نکرده‌ایم.

اینجانب از سوی هیات مدیره باشگاه، تا ۴۸ ساعت منتظر شما برای اعلام برنامه و شرایط شما برای ادامه همکاری با باشگاه خواهم بود. در غیر این صورت گزینه های دیگر مدنظر قرار خواهد گرفت و ادامه همکاری با شما منتفی خواهد بود.

تونی اولیویرا در چند روز گذشته پرداخت طلب خود را منوط به ارایه برنامه به باشگاه تراکتور سازی تبریز دانسته بود و هیئت مدیره باشگاه نیز ۴۸ ساعت به وی برای تمدید یا عدم تمدید قرارداد مهلت داده بود که فرصت وی به پایان رسیده است و باشگاه تراکتورسازی مذاکره با گزینه های دیگر را شروع خواهد کرد.

انتهای خبر