جزئیات انتصاب مدیران میانی از زبان مدیرکل سیاسی استانداری/ تغییر بخشداران به هریس و سراب رسید

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی تصریح کرد: اکثر بخشداران و معاونان فرمانداری ها از افراد مجموعه وزرات کشور انتخاب می شوند. به گزارش اعتدال پرس، استادرحیمی با تشریح جزئیات انتصاب مدیران میانی استانداری گفت: کمیته انتصاب ها با بررسی سوابق کاری و تعهدی افراد و سنجش نسبی میزان باور مندی آن ها به شعارهای دولت به […]

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی تصریح کرد: اکثر بخشداران و معاونان فرمانداری ها از افراد مجموعه وزرات کشور انتخاب می شوند.

به گزارش اعتدال پرس، استادرحیمی با تشریح جزئیات انتصاب مدیران میانی استانداری گفت: کمیته انتصاب ها با بررسی سوابق کاری و تعهدی افراد و سنجش نسبی میزان باور مندی آن ها به شعارهای دولت به خصوص در مورد اعتدال گرایی و اعتماد به خردجمعی و احترام قولی و عملی به حقوق شهروندی مدیران جدید را پیشنهاد می کند.

 این مقام مسئول اعتماد عمومی را زمینه ساز ایجاد تعهد کاری و پویایی کشور در همه عرصه ها عنوان کرد و افزود: پرهیز از افراط و تفریط،اعتدال گرایی در بینش و رفتارها،تصمیم گیری بر مبنای خرد جمعی و محوریت منافع ملی از اهم انتظارات  مردم از مدیران و روسای ادارات است.

وی تصریح کرد: نمی توان کشور را با خیالبافی اداره کرد بلکه آنچه که مهم و حیاتی است واقع بینی و ترجیح دادن منافع ملی بر منافع باندی،گروهی و شخصی است.

بخشداران جدید بخش مرکزی و مهربان شهرستان سراب معرفی شدند.

استاد رحیمی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی بعد از ظهر امروز در آئین معارفه بخشداران بخش های مرکزی و مهربان شهرستان سراب گفت: مردم با حضور در انتخابات ۲۴خرداد سال ۹۲ و با کمک صندوق های رای گفتمان جدیدی را در کشور ایجادکردند و دولت تدبیر و امید خود را متعهد به نشان دادن این گفتمان در رفتار و عمل دولتمردان می داند.

وی با بیان اینکه با حضور مردم فضای نشاط و اعتماد عمومی در جامعه  دوباره بازسازی شد اظهار کرد: مردم ارزیاب تعهد و عمل مدیران به اصول اساسی گفتمان اعتدال دولت هستند.

در این مراسم علی شیخ‌پور به عنوان بخشدار مرکزی سراب و محسن عیاری بخشدار جدید مهربان حکم خود را دریافت کردند و از زحمات سیدمهدی بنی‌فاطمه و محمد عبدالهی بخشداران سابق مرکزی و مهربان قدردانی به عمل آمد.

این گزارش حاکی است برخلاف معمول انتصاب های جدید در سراب با عزلی همراه نشد چراکه بنی فاطمه بخشدارمرکزی سابق سراب بعد از ۳۳سال بازنشسته شد و محمد عبدالهی هم فقط سرپرست بخشداری مهربان بود.

انتصاب دو مدیر جدید در  فرمانداری هریس 

استاندار آذربایجان شرقی در احکام جداگانه‌ای معاون فرماندار هریس و بخشدار خواجه را منصوب کرد.

بر اساس این احکام، سیاوش یوسفی به عنوان معاون فرماندار هریس و یحیی دشتی به عنوان بخشدار خواجه منصوب و در جلسه شورای اداری شهرستان هریس معرفی شدند.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی در این جلسه اعتدال، انسجام، عقلانیت و خردورزی را در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید بااهمیت و عامل پیشرفت و توسعه برشمرد.

رضا استادرحیمی بر حفظ اصول و مبانی دولت تاکید کرد و گفت: موفقیت دولت تدبیر و امید در گرو احساس مسوولیت و عملکرد همه کارگزاران نظام در تمام لایه‌های مدیریتی است.

وی تصریح کرد: واقع‌بینی و ترجیح دادن منافع ملی بر منافع باندی، گروهی و شخصی لازمه اداره کشور است.

یحیوی، فرماندار هریس نیز در این جلسه اظهار داشت: سپردن امور مردم به دست خود مردم برای اعتلای فرهنگ اسلامی و توسعه شهرستان مهم است و یکی از منشورهای اخلاقی فرمانداری هریس وفاق، همدلی و تعامل با ادارات در پیشبرد و توسعه شهرستان است.

انتهای خبر