اولین انحلال در دور چهارم شوراها در استان/ شورای شهر کشکسرای منحل شد

فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: انحلال شورای شهر کشکسرای در جلسه هیات حل اختلاف استان آذربایجان شرقی به تصویب رسید.  به گزارش اعتدال پرس به نقل از روابط عمومی این فرمانداری، تقی کرمی افزود: این شورا به دلیل قصور در انجام وظایف قانونی خود توسط هیات حل اختلاف استان منحل اعلام شده است. وی گفت: با […]

فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: انحلال شورای شهر کشکسرای در جلسه هیات حل اختلاف استان آذربایجان شرقی به تصویب رسید.

 به گزارش اعتدال پرس به نقل از روابط عمومی این فرمانداری، تقی کرمی افزود: این شورا به دلیل قصور در انجام وظایف قانونی خود توسط هیات حل اختلاف استان منحل اعلام شده است.

وی گفت: با وجود تذکرات متعدد و نشست های چند باره با اعضای آن و تاکید بر ایفای وظایف قانونی، اعضای شورا به جای توجه به منافع شهر و مردم بیشتر درصدد منافع فردی بودند.

فرماندار مرند اظهارکرد: این فرمانداری به دلیل موثر واقع نشدن تذکرات، پرونده را برای تعیین تکلیف نهایی به هیات حل اختلاف استان ارجاع و در نهایت هیات مزبور در جهت صیانت از حقوق مردم رای به انحلال شورای شهر کشکسرای داد.

کرمی خاطرنشان کرد: شورای شهر کشکسرای بعد از گذشت ۹ ماه از شروع به کار خود در انجام وظیفه انتخاب شهردار کوتاهی کرده که نمونه بارز عدول از انجام وظایف قانونی بوده است.

کشکسرای در ۱۵ کیلومتری شهرستان مرند قرار دارد و جزو بخش مرکزی این شهرستان است.

انتهای خبر