پاسخ هاشمی به سوال صفارهرندی

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هراتی اخیراً با مراجعه به رئیس دفتر اینجانب و اعلام آمادگی برای همکاری و خدمت به نظام، بدون اطلاع از سوابق چند سال گذشته ایشان، در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به کار شد.  در حاشیه جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام، پس از پایان سخنان آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، محمدحسین صفارهرندی […]

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هراتی اخیراً با مراجعه به رئیس دفتر اینجانب و اعلام آمادگی برای همکاری و خدمت به نظام، بدون اطلاع از سوابق چند سال گذشته ایشان، در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به کار شد.

 در حاشیه جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام، پس از پایان سخنان آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، محمدحسین صفارهرندی یکی از اعضای مجمع تشخیص، در سخنان کوتاهی خطاب به هاشمی‌رفسنجانی، گفت: نقش حضرتعالی به عنوان فرمانده دوران دفاع مقدس برجسته و ماندگار است و در واقع ما باید در وهله اوّل، پیروزی‌های دفاع مقدس را به شما تبریک بگوییم.

وی افزود: خرداد ماه با نام و یاد امام راحل گره خورده است و جنابعالی هم به حق به نقش برجسته امام(ره) در همه مراحل انقلاب و دوران دفاع مقدس تأکید داشتید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: متأسفانه اخیراً نام فردی هتّاک در انتصابات دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد که خوشبختانه پس از بررسی‌ها در این دانشگاه، وی عزل شد ولی گفته می‌شود که نامبرده هنوز هم مشاور رسانه‌ای در مجمع تشخیص است که البته ما بعید می‌دانیم. خوب است جنابعالی این موضوع را تکذیب کنید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، هاشمی‌رفسنجانی در پاسخ به این اظهارات، ضمن تشکر از صفارهرندی، گفت: خوب شد این موضوع مطرح شد. ایشان در دوران ریاست‌جمهوری بنده بدون هیچ سابقه سوء مدتی در اواخر دوره با معاونت اجرایی ریاست‌جمهوری همکاری انتشاراتی داشت که البته بنده هم حکم نداده بودم.

وی اضافه کرد: بعد از پایان آن دوره وی منفصل و مدت‌ها از وی بی‌خبر بودیم تا اینکه اخیراً با مراجعه به رئیس دفتر اینجانب و اعلام آمادگی برای همکاری و خدمت به نظام، بدون اطلاع از سوابق چند سال گذشته ایشان، در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به کار شد که بلافاصله پس از افشای مقاله هتّاکانه، از مسئولیت چند روزه خود عزل شد و در دفتر هم من حکم نداده بودم و مشاور بنده هم نبود و در دفتر بنده هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

انتهای خبر