افزایش نرخ بلیت هواپیمایی آتا همزمان با اوجگیری انتقادات از خدمات این شرکت !

جزئیات قیمت‌های جدید بلیت هواپیما در مسیرهای پروازی به مقصد و یا از مبدا تبریز از سوی شرکت هواپیمایی آتا منتشر شد. به گزارش اعتدال پرس  ، درپی آغاز متنوع سازی نرخ بلیط هواپیما و بر اساس نرخ جدید شرکت آتا که در سیزده مسیر اعلام شده است، قیمت بلیت تبریز – تهران – تبریز ۱۴۰۰۰۰۰ […]

جزئیات قیمت‌های جدید بلیت هواپیما در مسیرهای پروازی به مقصد و یا از مبدا تبریز از سوی شرکت هواپیمایی آتا منتشر شد.

به گزارش اعتدال پرس  ، درپی آغاز متنوع سازی نرخ بلیط هواپیما و بر اساس نرخ جدید شرکت آتا که در سیزده مسیر اعلام شده است، قیمت بلیت تبریز – تهران – تبریز ۱۴۰۰۰۰۰ ریال تعیین شده است که نسبت به قیمت قبلی ۳۶ درصد افزایش داشته است. بلیت تبریز – مشهد – تبریز هم با افزایش ۱۹ درصدی ۲۲۰۰۰۰۰ ریال تعیین شده و قیمت بلیت مسیر تبریز – کیش – تبریز نیز ۲۶۰۰۰۰۰ ریال می باشد که افزایشی ۲۰ درصدی دارد.

بر اساس جدول جدید، قیمت بلیت یک‌طرفه پرواز تبریز ــ مشهد و بالعکس برای افراد بزرگسال ۲۲۰ هزار تومان، کودکان ۱۳۰ هزار تومان و کودکان کمتر از دو سال سن ۳۰ هزار تومان است. هزینه اضافه بار این مسیر پروازی ۲۴۰۰ تومان است.

نرخ بلیت مسیر پروازی تبریز ــ کیش و بالعکس برای افراد بزرگسال، کودکان و کودکان کمتر از دو سال به‌ترتیب ۲۶۰ هزار، ۱۴۰ هزار و ۳۵ هزار تومان است، نرخ اضافه بار در این مسیر نیز ۳۰۰۰ تومان است.

قیمت بلیت مسیر پروازی تهران ــ تبریز و بالعکس برای بزرگسالان، کودکان و کودکان کمتر از دو سال سن به‌ترتیب ۱۴۰ هزار، ۸۰ هزار و ۲۰ هزار تومان بوده که هزینه بار اضافه در این مسیر نیز ۱۷۰۰ تومان تعیین شده است.

 

خبر مرتبط :

«آتا» رکوردار تاخیر پرواز در تبریز/ وقتی آقای “دقیق”، دقیق عمل نمی کند!

 

انتهای خبر