ایرج شهین‌باهر اعلام کرد:

روزانه ۱۸هزار ماسک در ۶ مرکز شهرداری تبریز تولید می‌شود

شهردار تبریز گفت: روزانه به طور متوسط ۱۸ هزار ماسک در ۶ مرکز فرهنگی شهرداری تبریز تولید می‌شود که این کار تا زمان رفع نیاز و غلبه بر ویروس کرونا ادامه‌ می‌یابد. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر در بازدید از مرکز تولید ماسک شهرداری منطقه ۵ با […]

image_pdfimage_print

تولیدی

شهردار تبریز گفت: روزانه به طور متوسط ۱۸ هزار ماسک در ۶ مرکز فرهنگی شهرداری تبریز تولید می‌شود که این کار تا زمان رفع نیاز و غلبه بر ویروس کرونا ادامه‌ می‌یابد.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر در بازدید از مرکز تولید ماسک شهرداری منطقه ۵ با اعلام خبر فوق افزود: در بحث شیوع بیماری کرونا، بسیاری از مجموعه‌ها برای رفع کمبود ماسک و ملزومات مورد احتیاج بهداشتی وارد عمل شدند که واحد فرهنگی شهرداری تبریز نیز با توجه به تعطیلی فرهنگسراها، در این راستا ورود پیدا کرد.

او ادامه داد: مربیان فرهنگسراهای شهرداری به واسطه تعطیلی این مراکز، سنگر خدمت را تغییر دادند و در ۶ مرکز به صورت خودجوش اقدام به تولید ماسک و دستکش یکبار مصرف می‌کنند.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: بسیاری از این مربیان چرخ‌های خیاطی خود را از خانه آورده‌اند و برخی دیگر نیز از چرخ‌های خیاطی شهرداری مستقر در فرهنگسراها استفاده می‌کنند که مجموعه این عوامل دست به دست هم داده تا شاهد تولید ۱۸ هزار ماسک در روز باشیم.

ایرج شهین باهر با اشاره به تهیه سبدهای غذایی در منطقه ۵ نیز یادآورد شد: ۳۱۳ بسته غذایی به ارزش هر کدام ۳۰۰ هزار تومان از طریق این عزیزان و خیرین منطقه جمع آوری شده است که در راستای فرمایش مقام معظم رهبری برخی از آنها در مقاصد از پیش تعیین شده در روستاهای اطراف تبریز توزیع شده و ادامه آن نیز امروز و فردا توزیع می‌شود.

انتهای خبر