زمزمه های واگذاری امتیاز گسترش فولاد در لیگ برتر به تیم پیکان

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: پنج‌شنبه آخرین جلسه هیئت مدیره باشگاه برای حضور در لیگ برتر برگزار می‌شود. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس،رسول خطیبی در مورد وضعیت گسترش فولاد تبریز برای ماندن در لیگ برتر با توجه به شرایطی که برای شهرداری تبریز پیش آمد، گفت: من امروز با آقای […]

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: پنج‌شنبه آخرین جلسه هیئت مدیره باشگاه برای حضور در لیگ برتر برگزار می‌شود.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس،رسول خطیبی در مورد وضعیت گسترش فولاد تبریز برای ماندن در لیگ برتر با توجه به شرایطی که برای شهرداری تبریز پیش آمد، گفت: من امروز با آقای سمندر مدیرعامل باشگاه دیدار داشتم و با او در این مورد صحبت کردم. قراراست روز پنج‌شنبه آخرین جلسه هیئت مدیره باشگاه گسترش فولاد در این زمینه برگزار شود. اینکه آنها می‌خواهند در لیگ برتر بمانند یا نه؟ پیش از این نیز هیئت مدیره باشگاه جلسه‌هایی در این زمینه داشت.

به گزارش فارس ، وی ادامه در مورد شایعه واگذاری امتیاز گسترش فولاد به پیکان گفت: این مسئله در حد شایعه است و باید ابتدا تکلیف گسترش فولاد مشخص شود بحث واگذاری امتیاز باشگاه فعلا در حد حرف است اما گسترش فولاد چه در لیگ برتر باشد چه در لیگ یک سیاستش جوانگرایی و استفاده از بازیکنان بومی هست و خواهد بود.

انتهای خبر