گزینه احتمالی وزارت علوم فردا به مجلس معرفی می شود/ معاون مصطفی معین چهارمین وزیر پیشنهادی علوم از سوی روحانی

استاد اسبق دانشگاه خواجه نصیر طوسی و معاون طرح و توسعه وزارت از سال ۱۳۷۶تا ۱۳۸۲، فردا به عنوان گزینه پیشنهادی برای تصدی سکان وزارت علوم, تحقیقات و فناوری به مجلس معرفی می‌شود. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس, حسن روحانی رئیس‌جمهور فردا طی نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی وزیر […]

استاد اسبق دانشگاه خواجه نصیر طوسی و معاون طرح و توسعه وزارت از سال ۱۳۷۶تا ۱۳۸۲، فردا به عنوان گزینه پیشنهادی برای تصدی سکان وزارت علوم, تحقیقات و فناوری به مجلس معرفی می‌شود.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس, حسن روحانی رئیس‌جمهور فردا طی نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی وزیر پیشنهادی علوم, تحقیقات و فناوری را برای اخذ رأی اعتماد به مجلس معرفی می‌کند.

مجید نصیرپور معاون نظارت و هماهنگی معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، اظهار داشت: نامه معرفی وزیر جدید پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری فردا سه‌شنبه به مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهد شد.

براساس این گزارش, پایان آبان ماه فرصت سه ماهه اداره وزارت علوم توسط یک سرپرست به پایان می‌رسد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که « فخرالدین دانش‌آشتیانی» معاون مصطفی معین وزیر علوم دولت اصلاحات به عنوان گزینه پیشنهادی برای تصدی سکان وزارت علوم, تحقیقات و فناوری فردا به مجلس شورای اسلامی معرفی می‌شود.

انتهای خبر