در جلسه امروز صحن علنی مجلس؛ کنایه لاریجانی به وزیر: اینجا مجلس است منبر نیست!

رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به عدم اطلاع وزیر دادگستری از وقت درنظر گرفته شده برای سخنرانی اش در مجلس، به کنایه به او گفت: اینجا مجلس است منبر نیست! به گزارش اعتدال پرس به نقل از میزان، در حالی که حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی صبح امروز چهارشنبه در جریان بررسی طرح نحوه اجرای قسمتی […]

رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به عدم اطلاع وزیر دادگستری از وقت درنظر گرفته شده برای سخنرانی اش در مجلس، به کنایه به او گفت: اینجا مجلس است منبر نیست!

به گزارش اعتدال پرس به نقل از میزان، در حالی که حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی صبح امروز چهارشنبه در جریان بررسی طرح نحوه اجرای قسمتی از اصل ۱۶۰ قانون اساسی در مجلس در حال سخنرانی بود، از سوی هیأت رییسه مجلس به وی اعلام شد، وقت وی تمام است.

وزیر دادگستری در واکنش به اتمام زمان سخنرانی خود خطاب به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی گفت: من هنوز صحبت هایم تمام نشده و حتی وارد اصل مطلب نیز نشده ام که رییس مجلس گفت اینجا ۵ دقیقه حرف می زنند منبر که نمی روند.

لاریجانی در حالیکه لبخند می زد به حجت الاسلام پورمحمدی گفت: شما چطور وزیری هستید که نمی دانید وقتتان برای سخن گفتن در مجلس چقدر است؟

رییس مجلس ۲ دقیقه دیگر به وزیر دادگستری زمان داد تا بتواند سخنان خود را تکمیل کند.

انتهای خبر