خبرتکمیلی: دومین سانحه رانندگی با تلفات زیاد در استان به فاصله ۲روز؛ مقصر اصلی کیست!؟ /فوت ۶نفر در سقوط پیکان به داخل آب در جاده آذرشهر+ عکس و علت حادثه از زبان رئیس پلیس راه استان

این حادثه در مسیر تبریز – آذرشهر و در ورودی خسروشاه و طی شب گذشته اتفاق افتاده و طی آن آمبولانس فوریت پزشکی خسروشاه به محل حادثه اعزام شد. به گزارش اعتدال پرس، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذزبایجان‌شرقی گفت: سقوط پیکان در مسیر تبریز – آذرشهر ورودی خسروشاه به داخل […]

image_pdfimage_print

این حادثه در مسیر تبریز – آذرشهر و در ورودی خسروشاه و طی شب گذشته اتفاق افتاده و طی آن آمبولانس فوریت پزشکی خسروشاه به محل حادثه اعزام شد.

به گزارش اعتدال پرس، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذزبایجان‌شرقی گفت: سقوط پیکان در مسیر تبریز – آذرشهر ورودی خسروشاه به داخل آب ۶ کشته بر جا گذاشت.

 حسینقلی‌زاده اظهار داشت: در این حادثه اعضای خانواده ۶ نفری که شامل سه کودک، دو خانم و پدر خانواده بودند جان خود را از دست دادند.

وی درباره زمان و مکان  حادثه نیز اظهار داشت: این حادثه در مسیر تبریز – آذرشهر و در ورودی خسروشاه و طی شب گذشته اتفاق افتاده و طی آن آمبولانس فوریت پزشکی خسروشاه به محل حادثه اعزام شد.

حسینقلی‌زاده با اشاه به اینکه پراید، پیکان، جرثقیل، پاترول و زانتیا، اف جی کروز و یا به عبارتی نوع ماشین، تفاوتی در واژگونی و یا عدم واژگونی در جاده ها ندارد اضافه کرد: متاسفانه عدم کنترل سرعت مطمئنه متناسب با توان خودرو، هر طیف از خودرو را با خطر واژگونی مواجه می سازد.

تکمیلی /تشریح حادثه سقوط پیکان در آب از زبان رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی

رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی تشریح کرد: علت سقوط یک دستگاه خودروی سواری پیکان به داخل آب، در محور تبریز – آذرشهر، ورودی خسروشاه، عدم توانایی راننده در کنترل وسیله ی نقلیه و خروج از جاده و متعاقب آن سقوط به محل تجمع فاضلاب شهری خسروشاه گزارش شده است.

 

 به گزارش اعتدال پرس به نقل از ایسنا ، حسن فرجی ، با اشاره به سقوط یک دستگاه خودروی سواری پیکان به داخل آب در ساعت ۲۳ شب گذشته، گفت: این حادثه به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله ی نقلیه و خروج از جاده و متعاقب آن سقوط به محل تجمع فاضلاب شهری خسروشاه رخ داد.

وی یادآور شد: پزشکی قانونی، مرگ شش سرنشین خودروی پیکان شامل سه کودک،  دو زن و یک مرد را به علت خفگی تائید کرد.

فرجی در تشریح علت وقوع حادثه ی رانندگی واژگونی پیکان در جاده ی اهر – ورزقان در ساعت ۶:۴۵ صبح امروز نیز گفت: این سانحه منجر به مصدوم شدن یک دختر ۱۶ ساله و ۳ مرد به سن های ۲۳، ۳۰ و ۵۰ سال و فوت یک دختر ۱۶ ساله در بیمارستان شد که این حادثه به علت تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده گزارش شده است.

گزارش اعتدال پرس حاکی است، بر اثر سوانح جاده ای طی چهار روز گذشته در محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی، ۱۳ نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند و معلوم نیست تا کی باید جاده های غیر ایمن و ناقص استان، قتلگاه هموطنان آذربایجان شرقی باشد.

همچنین، طی ۱۰ روز گذشته ۲۰ نفر درجاده های آذربایجان شرقی جان باخته و ۲۸ مصدوم شدند.

گفتنی است، ۲ روز پیش صبح پنجشنبه بر اثر تصادف یک دستگاه خودرو سواری با تریلی در جاده اهر-تبریز موسوم به جاده مرگ، متاسفانه پنج تن از معلمان شهرستان اهر جان خود را از دست دادند و مسئول پلیس راه استان اداره راه و شهرسازی را به علت نمک نپاشیدن جاده برفی، ۵۰ درصد مقصر اعلام کرد.

یک کشته و ۴ مصدوم در واژگونی پیکان در محور اهر-ورزقان

گزارش اعتدال پرس همچنین حاکی است، صبح امروز شنبه واژگونی یک دستگاه پیکان در محور اهر – ورزقان جان یک نفر را گرفت و چهار نفر را راهی بیمارستان کرد.

حسینقلیزاده مسئول روابط عمومی اورژانس آذربایجان شرقی در گفت و گویی افزود: به دلیل واژگونی یک دستگاه خودروی پیکان حوالی ساعت ۶:۴۵ صبح امروز در محور اهر- ورزقان (راه روستایی ناهار) یکی از سرنشینان در دم جان سپرد و چهار نفر دیگر مصدوم شدند.

انتهای خبر