از برادر معاون اول تا فرزندان مقامات ارشد سیاسی؛ هجوم آقازاده ها برای فتح اتاق بازرگانی

لیست کاندیداهای اتاق تهران نشان می دهد، تعدادی از فرزندان مقامات سیاسی کشور به جمع کاندیداهای اتاق تهران پیوسته اند. به گزارش اعتدل پرس به نقل از خبرآنلاین، پس از پسر محمد نهاوندیان، پسر محمد رضا بهزادیان، فرزند محمد رضا عارف نیز شب گذشته پس از پایان زمان ثبت نام به اتاق تهران برای ثبت […]

image_pdfimage_print

لیست کاندیداهای اتاق تهران نشان می دهد، تعدادی از فرزندان مقامات سیاسی کشور به جمع کاندیداهای اتاق تهران پیوسته اند.

به گزارش اعتدل پرس به نقل از خبرآنلاین، پس از پسر محمد نهاوندیان، پسر محمد رضا بهزادیان، فرزند محمد رضا عارف نیز شب گذشته پس از پایان زمان ثبت نام به اتاق تهران برای ثبت نام در انتخابات رجوع کرده است. برهمین اساس ثبت نام او به امروز موکول شد درحالی که طبق قوانین شب گذشته زمان ثبت نام انتخابات پایان یافته بود. برخی رسانه ها نام او را در لیست ثبت نامی های اتاق تهران منتشر کرده اند در حالی که نام او در لیست اعلام شده توسط سایت اتاق تهران نیست.

پیش از این مهدی جهانگیری، برادر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده بود. همچنین هیبت الله فاضلی برادر علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران هم در انتخابات اتاق ثبت نام کرده است. مرتضی عراقچی، برادر عباس عراقچی یکی از مذاکره کنندگان به جمع علاقه مندان حضور در اتاق پیوسته بود. محمد هادی رضوی داماد، شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور نیز هفته گذشته نامش را در لیست کاندیداهای اتاق تهران ثبت کرد. مسعود حجاریان برادر سعید حجاریان نیز برای اولین بار برای حضور در انتخابات اتاق پیش قدم شده است.

انتهای خبر