در واکنش به سوزاندن خلبان اردنی/ اردن: ساجده الریشاوی را به زودی اعدام می‌کنیم + عکس

دولت اردن اعلام کردن که ساجده الریشاوی متهم به بمب‌گذاری‌های این کشور، طی ساعات آینده اعدام خواهد شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از اسکای نیوز، دولت اردن اعلام کرد که طی ساعات آینده ساجده الریشاوی، متهم به بمب‌گذاری‌های این کشور را اعدام می‌کند. دولت اردن همچنین افزود: زیاد الکربولی، و ۴ متهم دیگر […]

image_pdfimage_print

دولت اردن اعلام کردن که ساجده الریشاوی متهم به بمب‌گذاری‌های این کشور، طی ساعات آینده اعدام خواهد شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از اسکای نیوز، دولت اردن اعلام کرد که طی ساعات آینده ساجده الریشاوی، متهم به بمب‌گذاری‌های این کشور را اعدام می‌کند.

دولت اردن همچنین افزود: زیاد الکربولی، و ۴ متهم دیگر را نیز طی ساعات آینده اعدام می‌کند. این تصمیم دولت اردن در حالی اتخاذ شده است که لحظاتی پیش گروه تروریستی داعش با انتشار ویدئویی مدعی شد که معاذ الکساسبه، خلبان اردنی که چندماه گذشته به اسارت این گروه در آمده بود را زنده زنده سوزانده است.اردن: ساجده الریشاوی را به زودی اعدام می‌کنیم

گروه تروریستی داعش اخیرا به دولت اردن اعلام کرده بود که در صورتی که ساجده الریشاوی را به آنها تحویل دهد معاذ الکساسبه، زنده می‌ماند و دومین گروگان ژاپنی را آزاد می‌کند.

اما دولت اردن با ادعای اینکه از زنده ماندن الکساسبه اطمینان حاصل نکرده است، مذاکراتش با گروه تروریستی داعش بی نتیجه ماند، سرانجام داعش با انتشار ویدئویی مدعی شد که کینجی گوتو، دومین گروگان ژاپنی خود را نیز اعدام کرده است.

انتهای خبر