ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد + لینک ثبت نام

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز و داوطلبان مشاغل آموزشی می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور کار ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از امروز ۱۵ مرداد ماه آغاز و تا روز چهارشنبه ۲۱ مرداد ادامه خواهد داشت. شرایط و […]

image_pdfimage_print

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز و داوطلبان مشاغل آموزشی می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور کار ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از امروز ۱۵ مرداد ماه آغاز و تا روز چهارشنبه ۲۱ مرداد ادامه خواهد داشت.

شرایط و ضوابط متقاضیان برای شرکت در این آزمون روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد و متقاضیان می‌توانند از طریق لینک ثبت نام به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از امروز ۱۵ مرداد ماه آغاز و تا روز چهارشنبه ۲۱ مرداد ادامه خواهد داشت.

شرایط و ضوابط متقاضیان برای شرکت در این آزمون روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد و متقاضیان می‌توانند از طریق لینک ثبت نام به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۲۷ شهریور ماه برای جذب پنج هزار معلم برگزار می‌شود.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعیه‌ تکمیلی در رابطه با چگونگی ثبت‌نام برای شرکت در آزمون فرهنگیان و فرم شرکت در آزمون ساعت ۱۷ امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

جزئیات و زمان ثبت‌نام آزمون فرهنگیان

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با فارس، گفت: وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز براساس مجوز شماره ۱۳۵۳۲ مورخ ۷ اردیبهشت ماه سال ۹۴ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و در چارچوب قانون مدیریت خدمات مدیریت کشوری تعداد ۳ هزار و ۷۰۴ نفر افراد واجد شرایط را از طریق آزمون، توانمندی‌های عمومی و تخصصی و مصاحبه متناسب با نیازهای واحدهای آموزشی دخترانه و پسرانه طبق شرایط مندرج در اطلاعیه که ساعت ۱۷ امروز بر روی سازمان سایت سنجش قرار می‌گیرد، به‌صورت پیمانی استخدام می‌کند.

وی افزود: داوطلبان متقاضی باید از ساعت ۱۷ امروز به سایت سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت اطلاعیه این سازمان در صورت واجد شرایط بودن، ثبت‌نام کنند.

توکلی اضافه کرد: متقاضیان تا ۲۱ مردادماه فرصت دارند با پرداخت مبلغ ۴۸۰ هزار ریال به‌صورت الکترونیکی یا از طریق کارت‌های بانکی نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام کنند.

توکلی با بیان اینکه آزمون فرهنگیان در روز جمعه ۲۸ شهریورماه با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود، اظهار داشت: کارت شرکت در این آزمون سه شنبه ۲۶ شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به مواد آزمون فرهنگیان گفت: آزمون عمومی شامل؛ فناوری اطلاعات، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی و حقوق اساسی و همچنین هوش و توانمندی‌های ذهنی است و مواد آزمون تخصصی نیز در جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی در سایت سنجش منتشر شده است.

انتهای خبر