فتوای جهاد نکاح! مفتی وهابی دختران نوجوان تونسی را عازم سوریه کرد

به دنبال صدور فتوای جهاد نکاح از سوی یک مبلغ مشهور وهابی، پدیده عزیمت دختران نوجوان تونسی به سوریه برای عملی کردن این فتوا به یک مشکل اجتماعی در میان خانواده های تونسی تبدیل شده است. به گزارش  قدس به نقل از سایت شبکه تلویزیونی الفرات عراق،  به دنبال صدور فتوای اخیر محمد العریفی مبلغ […]

به دنبال صدور فتوای جهاد نکاح از سوی یک مبلغ مشهور وهابی، پدیده عزیمت دختران نوجوان تونسی به سوریه برای عملی کردن این فتوا به یک مشکل اجتماعی در میان خانواده های تونسی تبدیل شده است.

به گزارش  قدس به نقل از سایت شبکه تلویزیونی الفرات عراق،  به دنبال صدور فتوای اخیر محمد العریفی مبلغ معروف وهابی پیرامون ضرورت تأمین نیازهای جنسی شورشیان مسلح در سوریه تحت عنوان ” جهاد نکاح ” تعدادی از دختران نوجوان تونسی برای پاسخ دادن به این فتوا و مشارکت در این امر جهادی ! به سوریه عزیمت کرده اند.

نورالدین الخادمی وزیر امور دینی تونس نیز در گفتگو با رادیو شمس اف ام این کشور گفت: این قبیل مسائل پذیرفتنی نیست. جهاد نکاح معنا ندارد.

الخادمی با ضروری دانستن صدور فتوا تنها از مجاری نهادهای مرجع و شیوه دار بودن آن گفت: کسانیکه فتوا صادر می کنند تنها خود ملزم به اجرای آن هستند و ملت تونس الزامی به اجرای آن ندارد.

اخیرا تعدادی از خانواده های تونسی گزارش ناپدید شدن دختران نوجوان خود را داده اند. گمانه ها حاکی از سفر آنها به سوریه برای مشارکت در جهاد نکاح یا همان آمادگی برای پاسخ دادن به نیازهای جنسی تروریست های مسلح موجود در سوریه است.

وزارت زنان و خانواده تونس نیز سال گذشته اعلام کرد گزارش هایی از ناپدید شدن تعدادی از نوجوانان و جوانان پس از ظهور شبکه های وهابی متخصص در سربازگیری به بهانه جهاد در دیگر کشورها اعلام شده است.

نبردهای خونین در سوریه از ماهها پیش تاکنون به عرصه اشباع امیال نفسانی و جنسی شیوخ وهابی و اتباع آنان تبدیل شده است که با فریب دختران و زنان سوری و غیر سوری، اقدامات غیر اخلاقی با آنان را به عنوان جهاد معرفی می کنند.

انتهای خبر