رئیس جدید سازمان امور مالیاتی کشور سرانجام معرفی شد

با تأیید هیئت دولت، وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی سیدکامل تقوی نژاد، مدیرعامل بانک سپه را به سمت معاون وزیر و رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور منصوب کرد.

image_pdfimage_print
 با تأیید هیئت دولت، وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی سیدکامل تقوی نژاد، مدیرعامل بانک سپه را به سمت معاون وزیر و رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور منصوب کرد.
به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، در متن حکمی که از سوی علی طیب نیا خطاب به سیدکامل تقوی نژاد صادر شده، آمده است: نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی ارزنده جنابعالی و با توجه به موافقت هیات وزیران به موجب این حکم به سمت رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور منصوب می شوید، انتظار می رود تمامی مساعی خود را با جلب توان تخصصی همکاران، کارشناسان و صاحبنظران به منظور انجام وظایف قانونی محوله و به ویژه در راستای عملیاتی نمودن سند راهبردی وزارتخانه و تبیین و اجرای ماموریت آن سازمان به کار گیرید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقق اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، حضوری فعال و همه جانبه داشته باشید.
توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسالت می نمایم.*وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکم جداگانه علی عسکری، رییس سابق سازمان امور مالیاتی کشور را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.
در بخشی از حکم علی عسکری آمده است: خدمت و تلاش صادقانه در راستای استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلا و پیشرفت ملت بزرگوار ایران از ارزش والایی برخوردار است، ضمن قدردانی از از تلاشهای خالصانه جنابعالی در پیشبرد اهداف این وزارت طی تصدی ریاست سازمان امور مالیاتی کشور، به­ موجب این حکم به سمت “مشاور وزیر” منصوب می شوید.
تقوی نژاد پیش از این در سمتهای اجرایی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، معاون وزیر تعاون، عضو هیات مدیره بانک سپه، رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان و مدیریت عاملی بانک سپه فعالیت کرده است.
تقوی نژاد همچنین عضو حزب اعتماد ملی و رئیس دفتر اقتصادی آن بوده است.
انتهای خبر