علت انفجارات دیروز در جنوب شهر مشهد مشخص شد!

سرهنگ بوستانی رئیس پلیس شهر مشهد در گفت‌وگوی اختصاصی با باشگاه خبرنگاران جزئیات بیشتری از انفجار عصر امروز جنوب مشهد را بیان کرد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ بوستانی رئیس پلیس شهر مشهد گفت: حوالی ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه این انفجار از طریق مردم به سامانه ۱۱۰ اطلاع رسانی […]

image_pdfimage_print
سرهنگ بوستانی رئیس پلیس شهر مشهد در گفت‌وگوی اختصاصی با باشگاه خبرنگاران جزئیات بیشتری از انفجار عصر امروز جنوب مشهد را بیان کرد.
انفجارات در جنوب شهر مشهد متوقف شد!/مکان انفجارات در مشهد

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ بوستانی رئیس پلیس شهر مشهد گفت: حوالی ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه این انفجار از طریق مردم به سامانه ۱۱۰ اطلاع رسانی شد.

سرهنگ بوستانی افزود: تیم‌های پلیس فورا به محل انفجارات اعزام شدند و مشخص شد این رشته انفجارات توسط شرکت آتش‌باری خدمات اکتشافی کشور برای احداث کمربند جنوبی شهر صورت گرفته و بلافاصله با حضور هیتی از فرمانداری و دادستانی مشهد در محل تصمیماتی گرفته شد و تا اطلاع ثانوی از ادامه فعالیت‌های این شرکت در آن منطقه جلوگیری به عمل آمد.

وی کانون حادثه را روستای چهارچشمه اعلام کرد و افزود تعدادی از واحدها در آن محل دچار خسارت شده‌اند و تحقیقات بیشتر پیرامون این حادثه توسط مراجع ذی‌صلاح در دست اقدام است.

انتهای خبر