آخوندی برای پاسخ به استیضاح در کمیسیون عمران حاضر نشد!! / استیضاح به صحن علنی مجلس می رود

رئیس کمیسیون عمران مجلس از ارجاع استیضاح عباس آخوندی به صحن علنی مجلس به دلیل عدم حضور در کمیسیون متبوعش و عدم پاسخ به سوال نمایندگان استیضاح کننده خبر داد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) محمدرضا رضایی کوچی از ارجاع استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: […]

image_pdfimage_print

رئیس کمیسیون عمران مجلس از ارجاع استیضاح عباس آخوندی به صحن علنی مجلس به دلیل عدم حضور در کمیسیون متبوعش و عدم پاسخ به سوال نمایندگان استیضاح کننده خبر داد.

آخوندی  برای پاسخ به استیضاح در کمیسیون عمران حاضر نشد!! / استیضاح به صحن علنی مجلس می رود به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) محمدرضا رضایی کوچی از ارجاع استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس با دستورکار بررسی درخواست استیضاح وزیر راه برگزار شد که متاسفانه آقای آخوندی در این نشست حضور نیافت و نمایندگان استیضاح کننده به دلیل عدم حضور وی خواستار ارجاع استیضاح به صحن علنی شدند.
وی افزود:نمایندگان عدم حضور وی برای پاسخگویی به سوالات پیرامون استیضاح را اهانت به ساحت مجلس می دانند و به همین دلیل خواستار ارجاع استیضاح به صحن علنی شده تا وزیر با حضور در صحن علنی به سوال های آن ها پاسخ دهد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:نظر کمیسیون عمران کمک به وزارت راه برای حل مشکلات بود و وزیر راه باید به احترام نماینده ها و خانواده های داغدار حادثه قطار تبریز- مشهد درکمیسیون عمران حضور می یافت.

انتهای خبر