استخدام ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش از جذب ۱۰ هزار نفر از طریق برگزاری آزمون در سال‌جاری خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود این آزمون در خرداد ماه امسال برگزار شود. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از فارس، اسفندیار چهاربند در پاسخ به این پرسش که «آیا آموزش و پرورش در […]

image_pdfimage_print

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش از جذب ۱۰ هزار نفر از طریق برگزاری آزمون در سال‌جاری خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود این آزمون در خرداد ماه امسال برگزار شود.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از فارس، اسفندیار چهاربند در پاسخ به این پرسش که «آیا آموزش و پرورش در سال جاری آزمون استخدامی برگزار می‌کند؟»، اظهار داشت: امسال و تا حال حاضر برای ۴۵۰۰ نفر ویژه دوره چهارساله تعهد دبیری و از طریق برگزاری آزمون سراسری مجوز استخدامی گرفته‌ایم؛ ضمن اینکه ۱۰ هزار نفر نیز برای گذراندن دوره یکساله مجوز گرفته شده است.

وی به نحوه جذب ۴۵۰۰ نفر از طریق کنکور سراسری، ادامه داد: در دفترچه شماره ۲ که بعد از اعلام نتیجه مرحله اول به داوطلبان ارایه می‌شود، بوم هر محل خدمت مشخص شده است و بر اساس تعدادی که در سهمیه است، پذیرش می‌شوند.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به جذب ۱۰ هزار نیرو از طریق برگزاری دوره یکساله آموزشی، گفت: پیش‌بینی می‌شود در خردادماه سال جاری این آزمون برگزار شود که فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها متناسب با رشته‌محل‌های تعیین شده، می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

انتهای خبر