انتصاب سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی

با صدور حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ، سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی منصوب شد. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، مهندس خلیل آقایی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حکمی مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان […]

image_pdfimage_print

با صدور حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ، سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، مهندس خلیل آقایی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حکمی مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی را تا تعیین مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری به سمت سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی منصوب کرد.
مهندس آقایی در این حکم خطاب به آقای مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی آورده است: ضمن سپاسگذاری از همکاریهای ارزشمند جنابعالی ، به موجب این حکم تا تعیین مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری به سمت سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اذربیجان شرقی منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند قادر متعال موفق و منصور باشید، توفیق روزافزون شما را از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم .

  • گفتنی است، پیش از این مهندس داور نامدار به مدت چهار و نیم سال مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی بود که ماه گذشته طی حکمی از سوی رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور به عنوان مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت منابع طبیعی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور منصوب شد.

  • آدرس کانال اطلاع رسانی اعتدال پرس در تلگرام :   @etedalpres
انتهای خبر