امام جمعه تبریز: 

جمعیت هلال احمر محبوب ملت است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز گفت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی به دلیل خدمات ارزشمند و ارزنده همواره محبوب ملت بوده است. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز یکشنبه در دیدار با رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، دلیل این محبوبیت را […]

image_pdfimage_print

امام جمعه تبریز: جمعیت هلال احمر محبوب ملت است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز گفت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی به دلیل خدمات ارزشمند و ارزنده همواره محبوب ملت بوده است.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز یکشنبه در دیدار با رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، دلیل این محبوبیت را خلوص نیت نیروهای هلال احمر دانست که بدون کمترین چشمداشت همیشه در شرایط سخت و دشوار بین مردم هستند.

وی از تلاش های شبانه روزی جمعیت هلال احمر در حوادث مختلف قدردانی کرد و اظهار داشت: تفاوت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با سایر جمعیت ها در اخلاص و نیت الهی آن نهفته شده است.

حجت الاسلام آل هاشم یادآوری کرد: البته هلال احمر کشورهای غربی نیز به هنگام حوادث غیرمترقبه، زلزله، سیل و طوفان و آتش سوزی اولین گروه هایی هستند که بر سر صحنه حضور پیدا می کنند اما این اخلاص است که موجب محبوبیت جمعیت هلال احمر کشورمان در بین مردم شده است. 

وی با گرامیداشت روز جهانی صلیب سرح جهانی و هلال احمر، اضافه کرد: جمعیت هلال احمر  پیام آور صلح و آرامش در هر کشوری است و در کشور ما هر جا سیل، زلزله و آتش سوزی، حوادث کوهستان و جاده ای و برف و کولاک اولین نیروهایی که در سر صحنه حاضر می شوند نیروهای خدوم هلال احمر به همراه نیروهای مسلح و اورژانس هستند و این حضور در سر صحنه حوادث و ارائه خدمات بشردوستانه متعدد با خلوص نیت بسیار مهم و ارزشمند است.

 رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نیز در این دیدار با تقدیر از حمایت های همه جانبه نماینده رهبری در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از هلال احمر، گفت: مهمترین سرمایه جمعیت هلال احمر اتکا به نیروهای داوطلب است و حمایت های مسوولان در این راستا تاثیر مهمی در تحقق اهداف هلال احمر دارد.

مرتضی سلیمی اظهار داشت: پروتکل انتخاب مدیران عامل جمعیت هلال احمر استان ها توسط اعضای داوطلب با انتخاب هیات مدیره استان و معرفی گزینه های مدیرعاملی به رئیس جمعیت هلال احمر انجام می شود.

وی با تشکر از خدمات هادی موسوی در طول تصدی سرپرستی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی، برای حمید حسین پور سرپرست جدید این جمعیت آرزوی موفقیت و ابراز امیدواری کرد با حمایت ها و رهنمودهای امام جمعه تبریز، شاهد تحقق اهداف جمعیت هلال احمر در این استان باشیم.

انتهای خبر