استاندار آذربایجان شرقی:

هلال احمر باید به امکانات مناسب مجهز شود

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی جمعیت هلال احمر استان در مدیریت حوادث مختلف، بر تجهیز این مجموعه به امکانات لازم برای کاهش تلفات انسانی در مواقع بحرانی تأکید کرد و گفت: عملکرد هلال احمر در مسیر نجات جان انسان‌هاست. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، محمدرضا پورمحمدی در دیدار مدیرعامل جدید جمعیت […]

image_pdfimage_print

هلال احمر باید به امکانات مناسب مجهز شود

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی جمعیت هلال احمر استان در مدیریت حوادث مختلف، بر تجهیز این مجموعه به امکانات لازم برای کاهش تلفات انسانی در مواقع بحرانی تأکید کرد و گفت: عملکرد هلال احمر در مسیر نجات جان انسان‌هاست.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، محمدرضا پورمحمدی در دیدار مدیرعامل جدید جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی با وی، با قدردانی از خدمات مدیران سابق این نهاد، افزود: پذیرش مسئولیت در شرایط فعلی، کار دشواری است و باید خداوند را برای توفیق ارائه خدمت به مردم، شکرگزار باشیم.
 
وی با اشاره به حوادثی مانند سیل، آتش‌سوزی و حوادث متعدد دیگر که سال گذشته در استان رخ داد، گفت: به‌رغم کمبود امکانات در و عدم هماهنگی بین برخی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی، جمعیت هلال احمر استان عملکرد قابل قبولی در مدیریت حوادث سال ۹۸ داشت.
 
وی خواستار تلاش بیشتر برای جذب منابع مورد نیاز برای تجهیز پایگاه‌های امدادی هلال احمر و بهره‌مندی هرچه بیشتر از تجهیزاتی نظیر هلی‌بورد هوایی در جمعیت هلال احمر استان شد.
 
حمید حسین‌پور، مدیرعامل جدید جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی نیز در این دیدار آمادگی این جمعیت را برای همکاری با تمام سازمان‌های مسئول در مدیریت بحران‌های احتمالی اعلام کرد.

انتهای خبر