استاتدار آذربایجان شرقی:

عوارض آزادراه تبریز-ارومیه تا زمان تکمیل پروژه متوقف شود

  استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه اخذ عوارض در مسیری که هنوز تکمیل نشده، کار درستی نیست، بر توقف این روند تا زمان تکمیل این پروژه تأکید کرد. به گزارش  اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، محمدرضا پورمحمدی با انتقاد از اخذ عوارض در آزادراه ارومیه به تبریز که بدون هماهنگی با استانداری‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان […]

image_pdfimage_print
 

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه اخذ عوارض در مسیری که هنوز تکمیل نشده، کار درستی نیست، بر توقف این روند تا زمان تکمیل این پروژه تأکید کرد.

به گزارش  اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، محمدرضا پورمحمدی با انتقاد از اخذ عوارض در آزادراه ارومیه به تبریز که بدون هماهنگی با استانداری‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی صورت گرفته است، بر توقف این روند تا زمان تکمیل این پروژه تأکید کرد.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه اخذ عوارض در مسیری که هنوز تکمیل نشده، کار درستی نیست، افزود: این موضوع در نامه مشترکی با امضای بنده و استاندار آذربایجان غربی به وزیر راه و شهرسازی اعلام و بر توقف این کار تأکید شده است.وی با اشاره به اینکه تنها یک قطعه از این آزادراه تکمیل شده است، افزود: منطقی نیست در مسیری که هنوز تکمیل نشده و چند پیمانکار دارد، از مردم و کسانی که در این مسیر سکونت دارند عوارض بگیریم.

استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: انتظار داریم وزارت راه و شهرسازی درخصوص توقف اخذ عوارض تا زمانی که بزرگراه ارومیه-تبریز تکمیل نشده است، اقدام کند.

انتهای خبر