مدیرمسئول روزنامه بهار صبح امروز بازداشت و به اوین منتقل شد

همسر مدیرمسئول روزنامه بهار خبر بازداشت سعید پورعزیزی را تأیید کرد و گفت: وی امروز به زندان اوین منتقل شد. به گزارش اعتدال پرس، معصومه شهریاری،همسر سعید پورعزیزی در گفت‌و‌گو با فارس خبر بازداشت سعید پورعزیزی را تأیید کرد و اظهار داشت: صبح روز پنجشنبه (نهم آبان‌) احضاریه‌ دادسرا بر اساس شکایت مدعی‌العموم به دفتر […]

همسر مدیرمسئول روزنامه بهار خبر بازداشت سعید پورعزیزی را تأیید کرد و گفت: وی امروز به زندان اوین منتقل شد.

به گزارش اعتدال پرس، معصومه شهریاری،همسر سعید پورعزیزی در گفت‌و‌گو با فارس خبر بازداشت سعید پورعزیزی را تأیید کرد و اظهار داشت: صبح روز پنجشنبه (نهم آبان‌) احضاریه‌ دادسرا بر اساس شکایت مدعی‌العموم به دفتر روزنامه‌ بهار فرستاده شد،‌از آنجایی که هر کسی می‌داند که روز پنجشنبه کادر اداری همه‌ روزنامه‌ها تعطیل است، بنابراین احضاریه به‌دست آقای پورعزیزی نرسید.

وی افزود: صبح امروز، مدیرمسئول روزنامه بهار بدون اطلاع از رسیدن چنین احضاریه‌ای به دفتر روزنامه رفت و درپی تماس تلفنی که ساعت ۱۱ صبح با او گرفتند، به دادسرا احضار شد. پس از رفتن به دادسرا، بدون اطلاع دادن به کسی، وی بازداشت شد و به اوین انتقال یافت.

شهریاری با بیان اینکه طی تماس تلفنی آقای پورعزیزی مقرر شد که وثیقه‌ای برای آزاد شدن وی از بازداشت تهیه شود، بیان داشت: این در حالی است که درباره‌ مبلغ وثیقه هیچ اطلاعی به ما داده نشد.

به گزارش فارس،‌ روزنامه‌ «بهار» اول آبان مقاله‌ای را با عنوان «امام؛ پیشوای سیاسی یا الگوی ایمانی؟» منتشر کرد که در نهایت با توقیف این روزنامه توسط هیئت نظارت بر مطبوعات همراه شد.

انتهای خبر