مبلغ قرارداد بازیکنان تراکتورسازی منتشر شد/ مبالغ نجومی برای بازیکنانی که کمترین ثمر را داشتند

پس از انتشار مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس این بار مبلغ قرارداد بازیکنان و سرمربی سابق تیم تراکتورسازی تبریز نیز منتشر شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از بانک ورزش، در این چند روز حرف و حدیث‌های زیادی در خصوص قراردادهای میلیاردی بازیکنان فوتبال مطرح شد و مسئولان دو […]

پس از انتشار مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس این بار مبلغ قرارداد بازیکنان و سرمربی سابق تیم تراکتورسازی تبریز نیز منتشر شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از بانک ورزش، در این چند روز حرف و حدیث‌های زیادی در خصوص قراردادهای میلیاردی بازیکنان فوتبال مطرح شد و مسئولان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال درخواست کردند باشگاه‌های دیگر هم لیست قراردادشان را منتشر کنند. به گزارش بانک ورزش، قراردادی که ابتدای فصل و در زمان سرمربیگری جلالی در تراکتورسازی با بازیکنان بسته شده لو رفت. خیلی از بازیکنان با انتشار این لیست ناراحت شدند و یاد وعده‌هایی که ابتدای فصل زینی‌زاده به آن‌ها داده بود، افتادند! تعدادی از بازیکنانی که بیشترین آمار بازی در این فصل را دارند کمتر از سرخپوشانی که کمتر به میدان رفتند قرارداد بستند و همین مسئله موجب دلخوری تراکتوری‌های قدیمی شده است. به طور مثال میلاد فخرالدینی که بازی‌های موثری برای این تیم انجام داد، قراردادی کمتر از محمد ابراهیمی بسته که به خاطر مشکلات انضباطی و مصدومیت کمتر بازی کرد.

ابتدای فصل زینی‌زاده مدیرعامل وقت تراکتور به تعدادی از بازیکنان قدیمی که سابقه بازی در جام جهانی را داشتند و قهرمانی با تیم‌های دیگر را تجربه کردند گفته؛ «قراردادتان با رقم قرارداد علی کریمی یکسان است.» تعدادی از این بازیکنان هم با این حرف راضی شدند قراردادی کمتر از یک میلیارد ببندند اما حالا با رو شدن رقم قرارداد جادوگر که یک میلیارد و سیصد و میلیون تومان است، این بازیکنان خیلی شاکی شدند. البته این بازیکنان این پول را حق کریمی می‌دانند و حرفشان این است که چرا ابتدای فصل حرف دیگری به آن‌ها زدند!

در این لیست درصد پرداختی‌های تراکتور مشخص نشده و اکثر بازیکنان گفتند؛ «۵۰ درصد قراردادشان را گرفتند». اما نظمی در مصاحبه‌هایش گفته؛ «چند بازیکن حتی بالای ۸۰ درصد پول گرفتند».

در این لیست اعلام شده حامد لک رقم کمتری نسبت به همتایان ملی پوش خودش کمتر گرفته و بابت فصل قبل فقط ۳۰۰ میلیون قرارداد بسته است. فرشاد احمدزاده هم جزو پدیده‌های تراکتور در فصل قبل بوده به خاطر سرباز بودن فقط ۱۰۰ میلیون تومان قرارداد بسته که به احتمال زیاد با توجه به عملکرد خوبش رقم قراردادش بیشتر خواهد شد.

در این مدت مسئولان باشگاه تراکتور در جلساتشان صحبت از بومی گرایی کردند و اینکه باید به استعدادهای شهر خودشان بیشتر بها دهند اما در این لیست می‌بینیم بازیکنان بومی و آذر زبان از جمله گردانی و ابراهیم‌زاده کمتر از همه پول گرفتند!

رقم قرارداد تعدادی از تراکتوری‌ها به شرح زیر است:

علی کریمی  ۱۳,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

کریم انصاری فر  ۱۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مهدی کریمیان ۹,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

فرشید طالبی ۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مجید جلالی  ۸,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مرتضی اسدی ۸,۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

سعید دقیقی ۸,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

میثم بائو ۸,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

جواد کاظمیان ۸,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

محمد نصرتی ۸,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

محمد ابراهیمی ۸,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مهدی کیانی ۸,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

محمد ایرانپوریان ۶,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

میلاد شیخ فخرالدینی ۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

حامد لک ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مسعود ابراهیم‌زاده ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

داود نوشی صوفیانی ۲,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

حبیب گردانی ۲,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

فرشاد احمدزاده ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

انتهای خبر