برگزاری اولین همایش علمی چرم در تبریز

اولین همایش علمی چرم با هدف حل مشکلات موجود در مدیریت زنجیره تامین در تبریز برگزار می شود. به گزارش اعتدال پرس، دبیر علمی این همایش اظهار کرد: این همایش با همکاری اتحادیه صنعت چرم استان، دانشگاه هنراسلامی و جهاد دانشگاهی استان برگزار می شود. دکتر بوداقی با بیان اینکه اقدامات اولیه این همایش از دو سال […]

اولین همایش علمی چرم با هدف حل مشکلات موجود در مدیریت زنجیره تامین در تبریز برگزار می شود.

به گزارش اعتدال پرس، دبیر علمی این همایش اظهار کرد: این همایش با همکاری اتحادیه صنعت چرم استان، دانشگاه هنراسلامی و جهاد دانشگاهی استان برگزار می شود.

دکتر بوداقی با بیان اینکه اقدامات اولیه این همایش از دو سال پیش آغاز شده است، افزود: اطلاعات مربوط به مشکلات صنعت چرم جمع آوری شده و طرح اولیه مورد تصویب قرار گرفت.

وی ادامه داد: فراخوان دریافت مقاله این همایش از سه ماه پیش اعلام شده و شرکت کنندگان می توانند تا ۲۵ خرداد ماه با ارسال مقاله در این همایش شرکت کنند.

حسین بوداقی تاکید کرد: این همایش در پنج محور اصلی مدیریت، حسابداری، اقتصاد، صنایع پشتیبان چرم و صنایع علوم دامی و صنعت پوست برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: هدف این همایش حل مشکلات موجود در مدیریت زنجیره تامین و چرخه ارزش چرم است که می تواند به عنوان یکی از عوامل محرک در اقتصاد کشور نقش ایفا کند.

دبیر علمی این همایش ادامه داد: داوران این همایش، اساتید و اعضای هیات علمی علم مدیریت، حسابداری و اقتصاد می باشد.

بوداقی گفت: این همایش یک روزه که به طور متناوب و سلسله همایش ادامه خواهد داشت، ۱۳ مرداد ماه سال جاری در دانشگاه هنر اسلامی برگزار می شود.

 

انتهای خبر