استعفای الهام چرخنده برای حضور موفق تیم ملی در جام جهانی

الهام چرخنده که به عنوان مجری طرح پروژه یار دوازدهم در حمایت از بازیکنان تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۴ انتخاب شده بود به دلیل هجمه های فراوان از این سمت استعفا داد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از جهان نیوز، پیگیری ها حاکی از این است که برخی از هنرمندان نسبت به حضور […]

الهام چرخنده که به عنوان مجری طرح پروژه یار دوازدهم در حمایت از بازیکنان تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۴ انتخاب شده بود به دلیل هجمه های فراوان از این سمت استعفا داد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از جهان نیوز، پیگیری ها حاکی از این است که برخی از هنرمندان نسبت به حضور الهام چرخنده به عنوان مجری طرح اعتراض داشتند و گفتند اگر وی مجری طرح باشد ما در این پروژه حضور نخواهیم یافت.

این پروژه برای شبکه خانگی است و کارگردان پروژه محمد حسین لطیفی تاکید بر حضور الهام چرخنده داشته، که علاوه بر سمت مجری طرح برنامه ریزی کار را نیز به عهده بگیرد.

الهام چرخنده در پی تبریک صمیمانه عید در لحظه سال تحویل به مقام معظم رهبری از سوی یک طیف تندرو مورد هجمه قرار گرفت و حتی به ماشین وی حمله شد و خودش را با چوب کتک زدند.

پیگیری ها حاکی از ان است که الهام چرخنده به برخی از هنرمندان علت استفعایش را عدم حاشیه سازی برای حضور موفق تیم ملی فوتبال در جام جهانی اعلام کرده است و گفته هدف، موفقیت تیم ملی است و اگر با حضور من به پروژه ضربه وارد می شود من کناره گیری می کنم.

انتهای خبر