حکم جلب دومین حامی سرشناس مشائی در یک هفته اخیر/ عبدالرضا داوری بازداشت شد

به گزارش اعتدال پرس به نقل از خبرگزاری ایرنا،  یک منبع آگاه اعلام کرد، عبدالرضا داوری که به عنوان یکی از چهره های اصلی رسانه ای نزدیک به جریان انحرافی به وی‍ژه در دو سال پایانی عمر دولت دهم شناخته می شود، شنبه (امروز) براساس اتهامات انتساب دروغ به مسئولان و نشر اکاذیب بازداشت شد. […]

به گزارش اعتدال پرس به نقل از خبرگزاری ایرنا،  یک منبع آگاه اعلام کرد، عبدالرضا داوری که به عنوان یکی از چهره های اصلی رسانه ای نزدیک به جریان انحرافی به وی‍ژه در دو سال پایانی عمر دولت دهم شناخته می شود، شنبه (امروز) براساس اتهامات انتساب دروغ به مسئولان و نشر اکاذیب بازداشت شد.

این منبع پیشتر از صدور حکم جلب برای داوری خبر داده بود.

بنا به این گزارش، وی تاکنون از حضور در مراجع قضایی خودداری کرده است.

داوری که در سال های پایان دولت دهم ریاست صندوق بازنشستگی مس کشور را برعهده داشت، در طول دولت نهم و دهم از اصلی ترین چهره های رسانه ای وابسته به جریان انحرافی شناخته می شد که پیش از انتخابات سال ۸۸ نیز مسئولیت اداره کل پژوهش و همچنین معاونت خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی را برعهده داشت.

گزارش اعتدال پرس حاکی است، هفته پیش نیز حجت الاسلام بهمن شریف زاده از حامیان نظریه پرداز و سرشناس مشائی به علت انچه که اتهامات مالی اعلام شد، بازداشت شده بود.

 

 

انتهای خبر