ترکیب هیأت رئیسه شورای شهر تبریز مشخص شد/ شکور اکبر نژاد رئیس شد

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز صبح امروز با برگزاری انتخابات، هیأت رئیسه این شورا را برای سال اول فعالیت خود انتخاب کردند.

image_pdfimage_print

 

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز صبح امروز با برگزاری جلسه غیررسمی، هیئت رئیسه مورد توافق خود برای سال اول فعالیت این شورا را انتخاب و صورتجلسه کردند.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، کریم صادق‌زاده تبریزی سخنگوی  شورای اسلامی کلان‌شهر تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر این اساس و با رأی هر ۱۳ نفر اعضای شورا، شکور اکبرنژاد به عنوان رئیس، سونیا اندیش نایب رئیس، علی آجودان‌زاده دبیر اول، محرم محمدزاده خزانه‌دار و اینجانب سخنگوی هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تبریز برای سال اول فعالیت انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه برگزاری این انتخابات در یک فضای صمیمی انجام شد افزود: برگزاری صمیمانه این انتخابات با سعه صدر اعضا و با اکثریت قاطع به تمام شایعات که تلاش داشت به فضای وحدت میان اعضای شورای اسلامی شهر تبریز آسیب وارد کند خاتمه داد.

صادق زاده گفت: در خصوص انتخاب شهردار  نیز اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با توجه به برنامه‌ریزی‌های لازم برای انتخابی شایسته تلاش دارند که امیدواریم با برگزاری جلسات آتی  تصمیم خوبی گرفته شود.

گزارش اعتدال پرس حاکی است، طبق اعلام وزارت کشور دور پنجم فعالیت شوراها از روز چهارشنبه اول شهریور آغاز می شود و در اولین جلسه رسمی این شورا و بعد از انجام مراسم تحلیف، هیئت رئیسه مورد توافق اعلام شده، به رای رسمی اعضای شورا گذاشته خواهد شد.

انتهای خبر