وزارت کشور موافق افزایش ۴۰ نفری تعداد نماینده‌‌های مجلس است

جبارزاده از موافقت این وزارتخانه با افزایش ۴۰ نفری تعداد نماینده­‌های مجلس شورای اسلامی خبر داد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، اسماعیل جبارزاده در گفت‌‌وگو با خبرنگاران در خصوص افزایش تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ابراز داشت: افزایش تعداد نمایندگان مجلس تکلیف قانونی است اما از سال­‌ها پیش این بخش از قانون اجرا نشده است. معاون […]

image_pdfimage_print
جبارزاده از موافقت این وزارتخانه با افزایش ۴۰ نفری تعداد نماینده­‌های مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، اسماعیل جبارزاده در گفت‌‌وگو با خبرنگاران در خصوص افزایش تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ابراز داشت: افزایش تعداد نمایندگان مجلس تکلیف قانونی است اما از سال­‌ها پیش این بخش از قانون اجرا نشده است.

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه وزارت کشور موافق افزایش ۴۰ نفری نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، تصریح کرد: وزارت کشور در کمیسیون­‌های مربوطه و در حوزه کارهای عملیاتی همراهی لازم را با قانونگذاری خواهد داشت.

جبارزاده ادامه داد: با توجه به اینکه طبق قانون هر ۱۰ سال باید ۲۰ نماینده به مجلس شورای اسلامی اضافه شود و از سوی دیگر از بیست سال گذشته تاکنون تعداد نمایندگان افزایش نیافته، اهتمام جدی برای اجرای قانون وجود دارد.

معاون سیاسی وزیر کشور، تاکید کرد: تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزایش خواهد یافت لذا در حوزه معاونت سیاسی وزارت کشور و سایر بخش­ ها تلاش خواهیم کرد تا موانع رفع و اجرای قانون تسهیل شود.

انتهای خبر